Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 14:43
Линк
Mobilje për kuzhinë , Strugë

Кујна Медијапан

1 000 EUR


Sot 15:39 Të tjera , Gjevgjeli

Palmi - Палми

240 EUR

Sot 14:43
Линк
Mobilje për kuzhinë , Strugë

Кујна Медијапан

1 000 EUR

Sot 14:43
Линк
Mobilje për kuzhinë , Strugë

Кујна Медијапан

1 000 EUR

Sot 13:43 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Centar

Гарнитура

Sot 11:55 Shitorja Të tjera , Tetovë

Kineski bravi cilinderi i kvaki

1 000 MKD

Sot 11:35 Të tjera , Shkup

Кафез за папагал

1 000 MKD

Sot 10:02 Tryeza dhe Karrige , Shkup

stolce

7 000 MKD

Sot 02:04 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Shkup , Karposh

Prodavam rabotni biroa

5 000 MKD

Dje 21:29 Mobilje salloni , Prilep

Se prodavaat

20 000 MKD

Dje 21:29 Mobilje salloni , Shkup , Centar

Кожна гарнитура

30 000 MKD

Dje 21:29 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Karposh

Prodavam

6 000 MKD

Dje 21:28 Të tjera , Shkup

Shminkernica

4 000 MKD Намалена цена

Dje 21:28 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Shkup , Butel

Prodavam vrati

1 EUR

Dje 21:28 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Karposh

prodavam

6 000 MKD

Dje 21:28 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Centar

Agolna garnitura so fotelji

6 000 MKD

Dje 21:27 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Gazi Babë

Prodavam Spalna-lezaj 200x180

12 000 MKD

Dje 21:27 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Karposh

prodavam

6 099 MKD

Dje 21:27 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup

Mebel, spalna

77 777 777 MKD

Dje 21:26 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Shkup , Kisella Voda

Se prodava tv komoda

7 000 MKD

Dje 21:26 Antikë dhe Art , Kumanovë

Wilerovi gobleni ptici

2 000 MKD

Dje 21:26 Rafte të ndryshme , Kumanovë

Polici za kinder igracki

2 000 MKD

Dje 20:19 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Shuto Orizare

Se prodavat 4000 den

4 000 MKD

Dje 20:19 Mobilje salloni , Shtip

Se Prodava

12 000 MKD

Dje 20:19 Rafte të ndryshme , Shkup , Gazi Babë

Plakar za obuvki

10 000 MKD Намалена цена

Dje 20:18 Mobilje salloni , Shkup , Karposh

Користен мебел

7 000 MKD

Dje 20:13 Tryeza dhe Karrige , Ohër

Медијапан клуб маса

6 000 MKD

Dje 18:35 Mobilje salloni , Shkup , Gjorce Petrov

Аголна гарнитура

Dje 18:09 Qilimë dhe Perde , Shkup

Persiski tepih

800 EUR

Dje 17:15 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Shkup , Aerodrom

Vnatresni sobni vrati

1 000 MKD Намалена цена

Dje 15:55 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup

Mebel, spalna

11 111 111 MKD

Dje 15:51 Mobilje salloni , Shkup , Karposh

Klik Klak Garnitura

18 000 MKD

Dje 15:31 Mobilje salloni , Shkup

Mebel, trosed i dvosed

11 111 MKD

Dje 14:34 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Shkup , Butel

Prodavam vrati

1 EUR

Dje 14:34 Tryeza dhe Karrige , Shkup , Karposh

se prodava trpezariska masa nova

13 000 MKD

Dje 14:34 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Centar

Agolna garnitura so fotelji

6 000 MKD

Dje 14:34 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Kisella Voda

Plakar/skaf

9 000 MKD

Dje 14:34 Mobilje salloni , Shkup , Gazi Babë

Prodavam kozna garnitura

400 EUR

Dje 14:34 Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Gazi Babë

Prodavam Spalna/bracen lezaj

12 000 MKD

Dje 14:34 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Shkup

Столна ламба / ламба за биро

800 MKD Намалена цена

Dje 14:34 Mobilje për kuzhinë , Shkup , Gazi Babë

Аголна клупа/ Трпезарија

8 000 MKD

Dje 14:33 Të tjera , Shkup

Luksuzno izraboten pult so 2 razladni vitrini

5 000 EUR

Dje 13:42 Mobilje salloni , Shkup , Centar

Eksluzivno salonski trosed

500 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione