Македонски | Shqip | English |

MILENIUM

Продажба на нови и користени автомобили и скутери

Овластен продавач на KIA и GreatWall, продажба на скутери GLANZ, продажба на користени возила.   Прикажи повеќе Овластен продавач на KIA и GreatWall, продажба на скутери GLANZ, продажба на користени возила.
Продажба на возила на кредит и лизинг.
42.00431154256973 20.986118316649936
Ilirija bb
02 јун 13:14 Автомобили , Тетово

Мitsubishi L300 2.5D -93

1 650 ЕУР

31 мај 14:21 Автомобили , Тетово

MERCEDES C 220 CDI Sport Coupe

5 750 ЕУР

31 мај 13:53 Автомобили , Тетово

FORD C-Max 1.6TDCI 16v Facelift

4 600 ЕУР

31 мај 13:49 Автомобили , Тетово

BMW 325tds Karavan M-paket

2 100 ЕУР

31 мај 13:45 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0d Facelift -05

11 900 ЕУР

31 мај 13:45 Автомобили , Тетово

KIA Picanto 1.1i TNG -06

2 500 ЕУР

03 мар 12:28 Автомобили , Тетово

BMW 120 i od Prv sopstvenik -05

8 999 ЕУР

16 фев 22:55 Автомобили , Тетово

MAZDA 3 1.6i od Prv sopstvenik

7 400 ЕУР

14 јан 11:52 Автомобили , Тетово

RENAULT Megane 1.5dCi -08

4 400 ЕУР

Кон почеток