Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 јул. 14:57
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува стан во Карпош - 45м2

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 јун. 17:00
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80

Денес 20:14 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrlet aveo 2005

1 МКД

Денес 20:13 Станови  ·  Охрид

Apartmani i studija vo Ohrid

Број на соби: 1
Денес 20:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan 82m²

96 900 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka i deloven prostor

620 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 20:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

prodazba na kuka

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 20:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka vo blizina na ezero

175 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 20:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Topansko Pole

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 20:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 20:03 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

DEVIZNA POZAJMICA!!!

1 ЕУР

Денес 20:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Serava

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 20:02 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS COPA 157000KM !!! - 12.MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 20:00 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Mondeo MK3

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 19:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

До Грчка Амбасада на прв кат

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Денес 19:52 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MINI COUNTRYMAN 1.6 COOPER D 2014GOD.

8 550 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 19:48 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Демир Хисар

Prodavam skoda octavia 2016

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 750 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 19:33 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Штип

Nissan Qashqai 2009 dizel

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pecka na peleti, parno i kotel

Денес 19:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Hrom dupleks

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 19:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava luksuzen stan duplex vo Blok 82 vo Tetovo

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 19:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar blizina na Bugarska Ambasada

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava prazen stan vo K.Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:30
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj Short stay*

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации