Користи ја најдобрата бесплатна апликација за твојот телефон!

Креирај и објавувај огласи за само неколку секунди!

Пребарувај огласи и комуницирај каде и да си!

Најбрза продажба на твоите производи со нашата апликација.

Објави ги огласите

Колку повеќе детали, толку подобро. Напиши привлечен наслов и опис, избери категорија и додај фотографии.

Сликај

Користи ја нашата апликација за оваа намена. Фотографирај го производот и веднаш додај ги сликите на огласот.

Одговори веднаш

Брзите одговори помагаат да се зголеми продажбата. Добивај известувања кога купувачот ти праќа пораки

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации