Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Винце Апартмани

Повелете во Вашиот втор дом

Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ и Wi-Fi интернет. Греењето е на Прикажи повеќе
Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ и Wi-Fi интернет. Греењето е на струја. Цена по договор. Повелете, Ве очекуваме. Hide More

Таќа Бербер 18а

Крушево

Огласи во продавницата

Сите 1-3 од 3
Кон почеток