Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AMARI

PROVERENO NAJDOBRI

Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.

SKOPJE

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 413

Se prodava kuka vo Przino

140 000 ЕУР

17 авг. 15:05

Se izdava stan vo Park

250 ЕУР /месечно

17 авг. 14:57

Stan vo Topansko Pole

52 000 ЕУР

Se prodava kuka vo Butel

57 000 ЕУР

Stan vo Crnice

150 000 ЕУР

Se izdava stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

07 авг. 15:41

Stan vo Taftalidze kaj Toplifikacija

1 100 ЕУР

06 авг. 17:10

SE IZDAVA GARSONJERA VO DEBAR MAALO

14 000 МКД /месечно

06 авг. 17:02

Se izdava stan kaj Univerzalna

250 ЕУР /месечно

Se prodava kuka vo Przino

280 000 ЕУР

20 јул. 17:07

Garsonjera vo Debar Maalo

44 000 ЕУР

20 јул. 16:47

BARAKA VO NASELBA LISICE

90 000 ЕУР

Plac na Vodno

230 000 ЕУР

Stan od 48m2 vo Przino

45 600 ЕУР

Kuka so ribnik restoran i motel

160 000 ЕУР

Stan vo Crnice

72 000 ЕУР

Hrom

133 000 ЕУР

Kuka vo Kisela Voda

62 000 ЕУР

Se prodava stan vo Aerodrom

74 400 ЕУР

Stan vo Aerodrom

55 000 ЕУР

07 јул. 15:46

Se prodava stan vo Topansko Pole

50 000 ЕУР

07 јул. 15:42

Stan vo Taftalidze kaj Mlecen

110 000 ЕУР

07 јул. 15:39

Stan vo Topansko Pole

33 000 ЕУР

07 јул. 15:27

Nov stan nasproti Kaskada

73 150 ЕУР

Stan vo Micurin

1 100 ЕУР

06 јул. 15:48

Stan vo Taftalidze

1 100 ЕУР

Kuka vo Hipodrom

80 000 ЕУР

Kuka vo Bardovci

90 000 ЕУР

01 јул. 16:04

Stan vo Debar Maalo

90 000 ЕУР

18 јун. 15:31

Se izdava stan vo Hrom

150 ЕУР /месечно

Stan vo Cento

30 000 ЕУР

Stanovi vo gradba vo Aerodrom

1 100 ЕУР

Stan vo Przino

74 100 ЕУР

Kuka vo Singelic

105 000 ЕУР

19 мар. 15:06

Stan vo Centar

95 700 ЕУР

Stan vo Orman od 170m2

170 000 ЕУР

Se izdava Deloven prostor

2 500 ЕУР /месечно

19 мар. 14:48

Se izdava stan vo Taftalidze

300 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации