Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Aleksandar

Devet kompletno opremeni apartmani i 2 studia, sekoj so opremena kujna,terasa,klima,kablovska, wireless internet,sopstven parking, perenje i peglanje po potreba. Povekje informacii i sliki na
www.apartmaniohrid-kolevski.com
email: [email protected]
tel. +38970250505

ul.Sirma Vojvoda br.103

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-7 од 7
15 фев. 14:38

Apartmani vo Ohrid

01 фев. 17:19

Apartmani vo Ohrid

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации