Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Avto Connect

AvTo ConnecT

Prodazba na novi i polovni avtomobili.

Ul.Boris Kidric bb Tetovo

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-19 од 19
16 јун. 14:29

Fiat Punto 1.2 60 ks TNG Ured 2001

1 350 ЕУР

09 јун. 11:10

VW Golf 1.9 TDI 105 KS ful 2007

5 350 ЕУР

08 јун. 16:38

VW Polo 1.2 TDI 75 KS Full 2011

6 350 ЕУР

08 јун. 16:32

BMW 118 D 143 KS Redizajn.Full 2009

7 950 ЕУР

08 јун. 16:17

BMW 320 d 163 KS Avtom.Redizajn 2009

8 350 ЕУР

26 окт. 10:12

VW Passat CC 2.0 TDI 140 KS Full -09

10 550 ЕУР

26 окт. 10:11

Daihatsu Sirion 1.0 i Full -10

3 450 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации