Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

City Life

Agencija za nedviznosti

Kozle

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 510
Денес 09:54

Stan vo Centar 75m2

117 000 ЕУР

Денес 09:48

Stan kaj Momin Potok

400 ЕУР

Денес 09:46

Stan vo Centar 75m2

117 000 ЕУР

Kuka so plac

40 000 ЕУР

Kuka so plac

40 000 ЕУР

Вчера 10:49

Stan vo Kozle

200 ЕУР /месечно

Вчера 10:29

Stan vo Debar Maalo

200 ЕУР /месечно

Вчера 10:21

Stan vo Taftalidze od 29m2

250 ЕУР /месечно

17 јун. 10:16

Stan vo Kisela Voda

55 000 ЕУР

17 јун. 09:44

Stan vo Kisela Voda

56 000 ЕУР

Kuka na Vodno

155 000 ЕУР

16 јун. 09:44

Stan vo Kapistec od 84m2

1 100 ЕУР

15 јун. 11:33

Stan vo Kisela Voda

49 000 ЕУР

Kuka vo Trnodol od 400m2

165 000 ЕУР

10 јун. 09:51

Stan vo Debar Maalo 84m2

87 000 ЕУР

09 јун. 14:11

Stan vo Lisice

200 ЕУР /месечно

08 јун. 10:51

Stan vo Leptokarija

56 000 ЕУР

08 јун. 09:15

Stan vo Kisela Voda

60 000 ЕУР

07 јун. 14:47

Komoten trosoben stan vo Kapistec

75 000 ЕУР

07 јун. 12:37

Stan vo Kisela Voda

49 000 ЕУР

Kuka vo Kozle

68 000 ЕУР

Kuka vo Taftalidze 1

350 000 ЕУР

Stan vo Aerodrom

Stan vo Kisela Voda

960 ЕУР

Kuka vo Madzari

200 000 ЕУР

Stan vo Centar

1 100 ЕУР

Stan vo Taftalidze

135 000 ЕУР

Stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

Stan vo Karpos 3

58 000 ЕУР

Stan vo Kisela Voda

52 000 ЕУР

Garsonjera vo Gorce Petrov

26 500 ЕУР

Stan vo Taftalidze

250 ЕУР /месечно

Kuka vo Przino od 302m2

265 000 ЕУР

Stan vo Gorce Petrov

42 800 ЕУР

Kuka vo Pintija od 504 m2

155 000 ЕУР

Stan vo Aerodrom

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации