Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

City Life Home

Agencija za nedviznosti

Agencija za nedviznosti

Kozle

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 904

Kuka vo Gorce Petrov

76 000 ЕУР

Kuka vo Sonje

65 000 ЕУР

Prekrasna kuka vo Dracevo

85 000 ЕУР

Денес 10:18

Stan vo Karpos 4

150 000 ЕУР

Денес 10:13

Prekrasen stan vo Kozle

115 000 ЕУР

Денес 10:12

Stan kaj Mida

195 000 ЕУР

27 јул. 13:06

Stan vo Gorce Petrov

87 800 ЕУР

Kuka vo Madzari

60 000 ЕУР

Kuka vo Cento

135 000 ЕУР

Kuka vo Gorce Petrov

130 000 ЕУР

22 јул. 14:29

Stan nov vo Kisela Voda Cesma Rampa

49 000 ЕУР

20 јул. 14:05

Stan vo Taftalidze

250 ЕУР /месечно

20 јул. 12:39

Se izdava stan vo Kozle

270 ЕУР /месечно

Kuka vo Crnice

185 000 ЕУР

18 јул. 09:36

Sprat stan so poseben dvor na Vodno

125 000 ЕУР

15 јул. 15:29

Kuka vo Przino

190 000 ЕУР

15 јул. 09:54

Se izdava stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

14 јул. 10:26

Stan vo Kozle

97 920 ЕУР

13 јул. 15:10

Stan vo Kisela Voda

81 600 ЕУР

13 јул. 15:10

Stan vo Taftalidze 2

98 000 ЕУР

Kuka vo Prespa

22 000 ЕУР

13 јул. 11:29

Stan vo Centar

82 000 ЕУР

Kuka vo Kozle

250 000 ЕУР

13 јул. 10:25

Kuka vo Bardovci

317 000 ЕУР

11 јул. 14:47

Stan vo Aerodrom

119 000 ЕУР

11 јул. 14:22

Stan vo Kisela Voda

57 630 ЕУР

11 јул. 10:14

Stan vo Aerodrom 64m2

84 865 ЕУР

Kuka vo Pintija

170 000 ЕУР

04 јул. 12:03

Stan vo Kisela Voda

64 260 ЕУР

01 јул. 10:37

Stan vo Debar Maalo

199 100 ЕУР

Prekrasna kuka vo Dracevo

90 000 ЕУР

30 јун. 10:43

Kuka vo strog Centar

265 000 ЕУР

29 јун. 12:36

Stan vo Novo Lisice

84 700 ЕУР

29 јун. 12:34

Se izdava stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

29 јун. 11:55

Se izdava stan vo Kapistec

280 ЕУР /месечно

29 јун. 11:55

Stan vo Centar

250 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации