Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GLOBAL PROPERTY

Комфортен дом за складен и убав живот

ГЛОБАЛ ПРОПЕРТИ
КОМПАНИЈА ЗА ПРОДАЖБА НА НЕДВИЖНОСТИ.

Pandil Siskov

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 123

Se prodava stan od 77m2 vo Aerodrom

105 000 ЕУР

Se izdava stan od 53m2 vo Kisela Voda

25 000 МКД /месечно

23 јан. 15:42

Se prodava stan od 150m2 vo Centar

2 400 ЕУР

Se prodava stan od 75m2 vo Aerodrom

117 500 ЕУР

13 дек. 12:29

Se izdava stan od 80m2 na Vodno

450 ЕУР /месечно

28 ноем. 11:51

Se prodava stan od 39m2 na Vodno

78 000 ЕУР

Stan od 77m2 vo Kozle

154 000 ЕУР

Se izdava stan od 62m2 vo Keramidnica

250 ЕУР /месечно

12 окт. 15:44

Stan od 62m2 vo Karpos 4 vo Bisi

132 000 ЕУР

03 окт. 13:11

Se prodava stan vo Ohrid od 55m2

2 200 ЕУР

29 септ. 14:28

Se prodava stan od 95m2 vo Cair

87 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации