Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности - "NOVUS"

Урбано,комфорно со стил....

Желбите на продавачите и купувачите Прикажи повеќе
Желбите на продавачите и купувачите
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

ваша
"Агенција за недвижности"NOVUS"
ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА Hide More

Скопје

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 213
Вчера 10:09

OBJEKT ZA STARSKI DOM VO VOLKOVO

285 000 ЕУР

Вчера 10:04

UBAV STAN VO BUNJAKOVEC SO TRI SPALNI

80 000 ЕУР

Вчера 10:04

DUPLEKS NOV STAN KISELA VODA 44+42

50 000 ЕУР

29 окт. 11:15

NOV DUPLEKS STAN AVTOKOMANDA 57M2+60M2

71 800 ЕУР

29 окт. 11:07

NOV DUPLEKS STAN AVTOKOMANDA 57M2+60M2

71 800 ЕУР

29 окт. 11:00

RENOVIRAN STAN 2SPALNI KARPOSH 1

950 ЕУР

28 окт. 14:48

TOP STAN KOZLE 52m2 2 SPALNI

1 150 ЕУР

28 окт. 14:24

SUPER STAN VO STROG CENTAR

200 ЕУР /месечно

26 окт. 11:04

MAGACIN VIZBEGOVO TOP LOKACIJA-TOP CENA

300 000 ЕУР

20 окт. 10:35

SE IZDAVA UBAV STAN VODNO 2 SPALNI

350 ЕУР /месечно

20 окт. 10:30

IZDAVANJE PREKRASEN STAN KAPISTEC

500 ЕУР /месечно

20 окт. 10:26

Odlicen stan vo Taftalidze

260 ЕУР /месечно

KUKA KOZLE -TOP LOKACIJA -TOP PONUDA

130 000 ЕУР

16 окт. 10:33

NOV STAN TAFTALIDZE 86m2 DVE SPALNI

1 120 ЕУР

IZDAVANJE EXTRA STAN AERODROM POZADI TOBAKO 2 75M

300 ЕУР /месечно

09 окт. 14:13

NOV STAN TAFTALIDZE KAJ PAZARCETO 70m2

102 000 ЕУР

08 окт. 14:35

CENTAR SPROTI MATICA SE IZDAVA PRAZEN STAN 60

250 ЕУР /месечно

01 окт. 10:02

SE IZDAVA ODLICEN STAN POZADI BUNJAKOVEC 50m2

200 ЕУР /месечно

29 септ. 10:27

SE IZDAVA EXTRA STAN -KARPOSH 4 POZADI TINEX -2SPA

300 ЕУР /месечно

28 септ. 10:31

SE IZDAVA TOP STAN DEBAR MAALO 50m2

250 ЕУР /месечно

25 септ. 10:40

SE IZNAJMUVA EXTRA STAN STROG CENTAR 2 SPALNI

320 ЕУР /месечно

23 септ. 12:57

ODLICEN NOV STAN TRI SPALNI POZADI UNIVERZALNA

600 ЕУР /месечно

16 септ. 10:07

SE IZDAVA STAN OD 42m2 MAVROVKA EXTRA PONUDA

150 ЕУР /месечно

11 септ. 11:04

PRODAZBA BARAKA LISICE SO PLAC 800M2

102 000 ЕУР

10 септ. 10:25

BARAKA VO TAFTALIDZE 2

140 000 ЕУР

09 септ. 11:48

ТOP STAN N LISICE 92m2 EXTRA CENA

780 ЕУР

Кон почеток