Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Агенција за недвижности - "NOVUS"

Урбано,комфорно со стил....

Желбите на продавачите и купувачите
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

ваша
"Агенција за недвижности"NOVUS"
ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА

Скопје

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 236
Вчера 15:12

Izdavanje top nov stan 3 spalni Vlae extra

400 ЕУР /месечно

02 дек. 15:28

Nov stan 53.8m2 2 spalni Aerodrom

1 400 ЕУР

02 дек. 15:09

SE IZDAVA STAN GRADSKI PARK 75 M2

370 ЕУР /месечно

02 дек. 15:08

Izdavanje top stan 50 m2 Aerodrom 3 ta Makedonska

250 ЕУР /месечно

02 дек. 14:57

SE IZDAVA LUX STAN CRNICHE

900 ЕУР /месечно

02 дек. 14:49

Se izdava top stan sproti siti mol 53m2

250 ЕУР /месечно

02 дек. 14:46

PRODAZBA STAN NOVO LISICE 64M2

1 100 ЕУР

Se izdava dupleks stan Aerodrom so tri spalni

450 ЕУР /месечно

30 ноем. 10:28

SE IZDAVA TOP STAN CRNICE 55 M2 SO DVOR

250 ЕУР /месечно

30 ноем. 10:16

Se izdava top stan Katolicka 2 spalni

350 ЕУР /месечно

30 ноем. 10:15

Izdavanje extra stan 3 spalni pozadi Univerzalna

400 ЕУР /месечно

29 ноем. 20:28

Stan Aerodrom 76 m2

1 250 ЕУР

28 ноем. 11:07

Se izdava exstra stan Vodno 2 spalni m2

600 ЕУР /месечно

28 ноем. 11:02

Se izdava prazen stan 90 m2 Soboren Hram

500 ЕУР /месечно

25 ноем. 15:38

Stanovi vo zavrsna faza sproti klinicki

1 550 ЕУР

23 ноем. 10:17

Stan Centar 70 m2 do Stone Bridge

150 000 ЕУР

21 ноем. 09:46

Renoviran stan vo Skopje Sever 74m2

55 000 ЕУР

21 ноем. 09:35

Se iznajmuva top stan Debar Maalo so tri spalni

600 ЕУР /месечно

21 ноем. 03:36

Stan vo Mavrovka nov 43m2

65 000 ЕУР

20 ноем. 14:25

SE IZDAVA TOP STAN AERODROM 45 M2

200 ЕУР /месечно

14 ноем. 10:41

SE IZDAVA TOP STAN POZADI RAMSTOR -2 SPALNI

420 ЕУР /месечно

14 окт. 17:31

SE IZDAVA TOP STAN -SITI MOLL-2 SPALNI

450 ЕУР /месечно

30 септ. 10:47

Nov stan 54 m2 Kompleks Cosmos

1 300 ЕУР

29 септ. 17:15

SE IZDAVA NOV LUX STAN SPROTI 2 JELENA 3 SPALNI

700 ЕУР /месечно

15 септ. 10:37

SE IZDAVA NAMESTEN STAN DEBAR MAALO -2 SPALNI

280 ЕУР /месечно

14 септ. 16:53

SE IZDAVA TOP STAN POZADI MLECEN -60 M2

300 ЕУР /месечно

14 септ. 16:46

SE IZDAVA TOP STAN POZADI RAMSTOR 50 M2

200 ЕУР /месечно

03 септ. 16:46

SE IZDAVA SUPER STAN NOVO LISICE -2 SPALNI

300 ЕУР /месечно

02 септ. 13:26

Izdavanje top stan Centar 50m2

220 ЕУР

02 септ. 11:25

Se iznajmuva prazna kuka na Vodno

730 ЕУР /месечно

02 септ. 11:17

Se izdava ekstra stan Bunjakovec 80m2

400 ЕУР /месечно

25 авг. 19:16

SE IZDAVA EXTRA STAN CENTAR VO GRADSKI ZID -2 SPAL

400 ЕУР /месечно

11 авг. 12:33

Izdavanje dupleks stan 90m2 kaj Pestaloci

390 ЕУР /месечно

06 авг. 12:02

IZDAVANJE SUPER STAN KAJ PEDAGOSKA-2 SPALNI

350 ЕУР /месечно

04 авг. 11:13

SE IZDAVA NAMESTENA KUKA VO CRNICE EXTRA PONUDA

199 ЕУР /месечно

04 авг. 11:12

Se izdava lux stan 80m2 Aerodrom Tobako 2

700 ЕУР /месечно

03 авг. 13:17

Se izdava lux stan so tri spalni atraktiven stan

700 ЕУР /месечно

03 авг. 13:15

Nov stan 43m2 sproti siti mol

1 600 ЕУР /месечно

27 јул. 15:43

Stab od 72m2 Aerodrom

1 290 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации