Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Piano Centre Skopje

Пасија и перфекција

Пијано Центар е овластена продавница за продажба на нови и користени вертикални и концертни пијана. Пијано Центар е семејна компанија и е второ поколение на високо квалитетни пијано техничари/клавир штимери кои продолжуваат четириесет годишна љубов кон пијаната.
За повеќе информации следете не на социјалните мрежи, или посетете ја нашата веб страна:

web: www.pianocentre.mk
Instagram : #pianocentremk
Facebook : @pianocentremk

Makedonska Opera i Balet

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-12 од 12
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации