Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

TONI HOUSE

TONI HOUSE

Real estate agency TONI HOUSE

gostivarska 19/1

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 56

Parcelat shiten

99 ЕУР

shitet parcela 320m2

49 999 ЕУР

08 јан. 12:22

shitet banesa 53m2

49 999 ЕУР

08 јан. 12:22

shitet banesa 70m2 kati 4

79 999 ЕУР

08 јан. 12:22

Shtëpi afer shkolles naim frasheri

199 999 ЕУР

08 јан. 12:21

shitet shtepia

220 000 ЕУР

08 јан. 12:21

shitet banesa 95m2

900 ЕУР

27 септ. 17:42

E SHITUR

61 999 ЕУР

21 јул. 10:11

shitet banesa 70m2

1 299 ЕУР

21 јул. 10:09

shitet banesa 50m2

48 999 ЕУР

01 јан. 17:22

Shtëpi 3 katshe në lagjen teqe

179 999 ЕУР

01 јан. 17:21

Stan vo strog centar Tetovo

89 999 ЕУР

04 окт. 23:27

Banesa 67m2 ne Tetove kati 1 afer Fakultetit

43 999 ЕУР

17 јул. 14:55

shitet banes 50m2 kati 3 palift

34 999 ЕУР

05 јул. 03:50

stan vo centar so povrsina 100m2 prvi sprat

94 999 ЕУР

29 јун. 11:09

Banesa ne Tetove

29 јан. 14:07

Banes 78m2 kati 2 me lift

49 999 ЕУР

02 јан. 18:47

shitet banes 90m2 kati 3 me lift

75 000 ЕУР

21 ноем. 22:28

SHITEN BANESAT

1 ЕУР

20 ноем. 14:34

Banes 55m2 kati 2 pa lift

35 999 ЕУР

18 јул. 16:44

shitet banes 74m2 kati 5 pa lift

39 000 ЕУР

25 јун. 17:40

Banes 96m2 kati 6 me lift

70 000 ЕУР

21 мар. 14:58

Banes 105m2+5m2 podrum

65 000 ЕУР

21 мар. 14:58

Banes 62m2 kati 3 me lift

41 500 ЕУР

28 дек. 09:00

Banes 65m2 ne Tetove

33 000 ЕУР

27 дек. 23:31

Banes ne Tetove

02 дек. 18:50

Banes 80m2 kati 1

29 ноем. 22:56

Banese ne Tetove

21 ноем. 18:24

Banes luksoze 84m2 kati 1

26 окт. 14:53

Stan blizu centar

42 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации