Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate

Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија.

Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот.

Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.

ул.Васил Ѓоргов бр.24/4

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1780
04 јул. 16:58

Stan vo Cair na mirna lokacija

47 000 ЕУР

Kukja vo Radisani so 2 vleza

110 000 ЕУР

30 јун. 13:06

Se iznajmuva namesten trosoben stan vo strog Centar

410 ЕУР /месечно

Se iznajmuva individualna kukja vo Taftalidze1-Bukureska

1 300 ЕУР /месечно

30 јун. 13:04

Namesten stan so parking vo Kozle

115 000 ЕУР

Se iznajmuva namesten petosoben stan vo Aerodrom

600 ЕУР /месечно

30 јун. 13:03

Se iznajmuva stan vo Kompleks Soravija na Vodno

1 100 ЕУР /месечно

30 јун. 12:48

Stan so dve garazi vo Taftalidze2

1 400 ЕУР

Luksuzna kuka vo Kozle so bazen

480 000 ЕУР

24 јун. 17:12

Se iznajmuva namesten stan pozadi Univerzalna Sala

400 ЕУР /месечно

24 јун. 16:45

Se iznajmuva prazen stan za kancelarii vo strog Centar

200 ЕУР /месечно

23 јун. 17:13

Se iznajmuva namesten stan vo kulite Gradski Dzid-Ramstor

450 ЕУР /месечно

Se iznajmuva namesten 3soben stan vo Aerodrom

400 ЕУР /месечно

23 јун. 17:13

Se iznajmuva prazen stan so parking na Plostad Makedonija

200 ЕУР /месечно

Kuka vo Vlae dva zasebni stana

160 000 ЕУР

17 јун. 13:25

Se iznajmuva namesten stan nad Klinicki Centar

190 ЕУР /месечно

16 јун. 15:03

Se iznajmuva prekrasen stan so dvor vo naselba Kozle

500 ЕУР /месечно

Se iznajmuva 4soben stan vo Cevahir Sky City

550 ЕУР /месечно

Se iznajmuva cetvorosoben stan vo Aerodrom Majcin Dom

420 ЕУР /месечно

15 јун. 15:54

Se iznajmuva luksuzen stan vo Kozle

900 ЕУР /месечно

15 јун. 15:43

Se iznajmuva namesten stan vo naselba Kozle

350 ЕУР /месечно

15 јун. 15:43

Se iznajmuva luksuzen petosoben dupleks vo nas Kozel

1 200 ЕУР /месечно

15 јун. 15:39

Prazen deloven prostor od 73m2 vo Debar Maalo

450 ЕУР /месечно

15 јун. 15:38

Namesten cetvorosoben stan vo Karpos 4

153 000 ЕУР

15 јун. 15:37

Dupleks vo Taftalidze 1 kaj OU Komenski

135 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации