Македонски | Shqip | English |

Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate

Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија.   Прикажи повеќе Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија.

Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот.

Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4
Центар, Скопjе
18 јул. 14:03 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva novo namesten stan vo strog Centar

400 ЕУР /месечно

18 јул. 11:49 Станови , Скопjе , Центар

3 soben stan 68m2 vo Debar Maalo

60 000 ЕУР

16 јул. 13:23 Станови , Скопjе , Скопје

Nov 3soben stan vo Aerodrom-Majcin Dom

87 000 ЕУР

16 јул. 12:41 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se iznajmuva namesten stan vo Kisela Voda-Rasadnik

170 ЕУР /месечно

15 јул. 14:49 Станови , Скопjе , Карпош

Nova garsonjera so terasa vo Taftalige1

40 250 ЕУР

15 јул. 14:43 Станови , Скопjе , Центар

Nov stan vo Madzar Maalo Centar

103 400 ЕУР

15 јул. 13:24 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva 3soben namesten stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

15 јул. 13:14 Станови , Скопjе , Аеродром

Nov 3 soben stan vo Aerodrom

1 020 ЕУР

15 јул. 13:06 Станови , Скопjе , Кисела Вода

3 soben stan vo Kisela Voda

63 000 ЕУР

15 јул. 12:21 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva 4soben namesten stan so garaza-Centar

450 ЕУР /месечно

15 јул. 12:20 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva petosoben stan vo Kapistec so garaza

700 ЕУР /месечно

15 јул. 12:19 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namesten 2soben stan vo Taftalige 1

200 ЕУР /месечно

15 јул. 12:19 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Debar Maalo kaj min za Kultura

85 000 ЕУР

11 јул. 18:36 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva prazen stan 58m2 vo Kapistec

220 ЕУР /месечно

11 јул. 18:31 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Volkovo so plac 700m2

35 000 ЕУР

11 јул. 11:36 Станови , Скопjе , Карпош

Nov cetvorosoben stan vo Hrom so garaza

69 300 ЕУР

09 јул. 12:41 Викендици , Охрид

Bungalov 15 m2 vo kamp Andon Dukov Ohridsko

12 000 ЕУР

09 јул. 11:59 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos 4 na Ul Volgogradska

49 000 ЕУР

04 јул. 13:12 Станови , Скопjе , Карпош

Nov stan 52 m2 vo Taftalige 1

1 050 ЕУР

02 јул. 21:25 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva 3soben namesten stan vo Taftalige1

250 ЕУР /месечно

02 јул. 20:28 Станови , Скопjе , Карпош

Nov stan od 62m2 na Ruzveltova

1 200 ЕУР

01 јул. 14:05 Станови , Скопjе , Карпош

Nov stan 72m2 vo Taftalige1

1 000 ЕУР

01 јул. 13:58 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan so 2 spalni vo Aerodrom

43 000 ЕУР

01 јул. 13:57 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva stan so 2spalni vo Cevahir Sky City

330 ЕУР /месечно

01 јул. 13:57 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva namesten stan vo Cevahir Sky City

270 ЕУР /месечно

01 јул. 13:57 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Debar Maalo-so podrum i parking

80 000 ЕУР

01 јул. 13:56 Станови , Скопjе , Центар

Dupleks 258m2 pozadi Olimpiski bazen

270 000 ЕУР

01 јул. 13:48 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos 4 na Ilindenska

59 000 ЕУР

01 јул. 13:37 Станови , Скопjе , Карпош

Nov stan 72 m2 vo Taftalige1

1 050 ЕУР

01 јул. 13:32 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namesten stan na Ul Ruzveltova SJO

350 ЕУР /месечно

01 јул. 12:14 Станови , Скопjе , Карпош

Nov 4soben stan vo Taftalige1

1 000 ЕУР

28 јун. 11:55 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva prazen stan vo Debar Maalo

170 ЕУР /месечно

26 јун. 12:34 Станови , Скопjе , Аеродром

4 soben stan vo Aerodrom

83 000 ЕУР

25 јун. 16:02 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namesten stan kaj Avstriska Ambasada

650 ЕУР /месечно

25 јун. 15:54 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namesten stan vo Kozle

500 ЕУР /месечно

25 јун. 15:42 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namesten stan od 99m2 vo Kozle

350 ЕУР /месечно

25 јун. 15:32 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva 4 soben namesten stan vo Taftalige1

450 ЕУР /месечно

24 јун. 14:10 Станови , Скопjе , Центар

2soben nov stan 51m2 vo Debar Maalo

1 250 ЕУР

Кон почеток