Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ДТУ Визард Системи

Нудиме Безбедност

Компанијата ДТУ Визард Системи располага со професионални безбедносни системи: видео надзор, алармни системи, Банкарска опрема, детекција на пожар, домофонија и видеодомофонија, евиденција на работно време, контролна на пристап, рапми и паркинг системи, автоматика за врати, мрежна опрема, компјутерски системи, банкарска опрема, специјални продукти.
Визард Системи е генерален застапник или дистрибутер на повеќе европски, американски и азиски компании со докажан квалитет како што се: JVC, Samsung, Mobotix, Surveon, Vacron, EyeView, Paradox Security Systems, Soyal,Jantec, EDS, Spinnaker, Planet, Beninca, Unipos, Inova, Zhudele.

Ул. Црноризец Храбар бр.32

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-14 од 14

Motori za lizgacki vrati

21 000 МКД

07 апр. 11:05

Sigurnosni plombi za transport

33 МКД

22 мар. 15:16

Ognootporni sefovi

9 990 МКД

05 апр. 09:12

Brojac na pari kovanici

49 560 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации