Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ДТУ Визард Системи

Нудиме Безбедност

ДТУ Визард Системи ДООЕЛ Скопје е компанија која работи повеќе од 16 години со професионални тимови за продажба, инсталација, изведување на проекти, одржување и консултации за безбедносни системи:

• Видео надзор
• Алармни системи
• Детекција на пожар
• Видеодомофонија и домофонија
• Озвучување на објекти
• Рампи и паркинг системи
• Сигурносни пломби
• Банкарска опрема и сефови
• Мрежна опрема
• Мониторинг станици
• Евиденција на работно време
• Автоматика на врати
• Заштитни огради и скеле
• Контрола на пристап
• Домашна автоматика
• Специјални сигурносни производи

Ул. Црноризец Храбар бр.32

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-10 од 10
07 апр. 11:05

Sigurnosni plombi za transport

33 МКД

05 апр. 09:12

Brojac na pari kovanici

49 560 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации