Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Gorgeous duplex up with all ameneties

1 000 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 13 Jan 20:40 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
 RENOVIRAN STAN VO NOVO LISICE NA ODLICNA LOKACIJA 72 000 EUR
APARTMAN GRCIJA  60m2  2SPALNI MURIES 45 000 EUR
PREKRASEN STAN 50M2 CENTAR PLOSTAD 280 EUR
Stan vo nova zgrada pozadi Univerzalna sala 71 000 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Spacious sunny 4 bedroom 2 full bath duplex up ( 2nd and 3rd top floor ) in quiet Kozle neighborhood.
Open living space on 2nd floor with dining area, kitchen with DW, full bathroom with jacuzzi tub, wood burning fireplace and balcony.
The 3rd floor have 4 queen and king size bedrooms with closets, balcony and another full bathroom.
Other amenities :
- Hardwood floors
- Breakfast bar
- AC
- Central Heating
- High ceilings
- Outside patio and BBQ area
The apartment comes fully furnished with expensive furniture, free internet, cable TV, water and trash ( tenant pay only electric ).
Close to lots of bars, restaurants, shopping, Vero, etc, etc.
No application fees, 1 month sec dep ( refundable ).
Pets are ok.

Thank you!
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Leaflet
Bastion Real Estate
NOV VSELIV STAN VO NOVO LISICE 60 000 EUR
NOV HOTEL VO BANSKO 900m2 650 000 EUR
PREUBAV APARTMAN VO  SOLUN GRCIJA 100 m2 150 000 EUR
GARSONJERA STAN 30m2 VO CENTAR 38 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information