Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN VO GRCIJA NEA KALIKRATIA 40m2 SO SPALNA

37 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 03 Aug 12:06 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
ODLICEN NOV STAN  50m2 2 SPALNI DOLNO VODNO 67 500 ЕУР
NOV STAN ODMA VSELIV VO DEBAR MAALO 87 500 ЕУР
EKSKLUZIVEN APARTMAN 170m2 VO ORMAN 1 500 ЕУР
Stan od 45m2 + dvor od 70m2 vo Taftalidze 54 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Prodavam apartman vo Grcija,Nea Kalikratia,vo samiot grad na 2 kat vo ponova zgrada,so povrsina od 40m2 2 sobi od koi 1spalna vo odlicna kondicija,na 150m od moreto.
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
SE IZNAJMUVA PRAZEN STAN VO KARPOS 2 450 ЕУР
KANCELARISKI / DELOVEN PROSTOR SO 2 PARKING MESTA 550 ЕУР
STAN OD 44m2 VO KARPOS 3 44 000 ЕУР
PREUBAVA KUKA SO BAZENI  VO BARDOVCI 400m2 420 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information