Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO ZAVRSHNA FAZA VO AERODROM

950 EUR

Company advertisement For sale by: City Partner 25 Jul 11:10 Log into the company to make changes
Leaflet
City Partner
OPREMEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA REONSKI AERODROM 230 EUR
NOV NAMESTEN STAN VO CENTAR KAJ ZOOLOSKA 250 EUR
PREKRASEN 3 SOBEN STAN VO AERODROM BISER 280 EUR
RASKOSEN LUXUZEN STAN NA VODNO 550 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Сити Партнер Агенција продава нов стан во завршна фаза во Аеродром, до Поликлиника Јане Сандански, на одлична мирна локација.
- претсобје
- 1 спална соба
-5/7 спрат со лифт
- голем дневен престој со трпезариски дел
- поплочена кујна
- купатило опремено со санитарија
- балкон
- јужна ориентација
- градско парно
Зградата ќе биде готова во Октомври 2019 година
Цена 950 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Visit our store page
Илинденска 43/2 Show on the map
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
ULTRA MODEREN I LUXUZEN STAN VO CENTAR 700 EUR
KOMPLETNO OPREMEN 3 SOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO NOVOSELSKI PAT 47 000 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KARPOS 4 250 EUR
To the top