Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Урбан Ливинг продава 4 собна куќа во Радишани

60 000 EUR

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 09 Apr 17:27 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Урбан Ливинг продава 4 собна стан кој се наоѓа во куќа во Радишани на 3 кат, од 98м2. Станот е реновиран, полунаместен, има повеќе од 3 балкони, 2 бањи, и се наоѓа во прекрасно опкружување. Станот нема подрум.
Веднаш вселив.
Шифра: F18
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KOZLE 180 ЕУР
NEW LUXURY EQUIPPED 2-BEDROOM APARTMENT KARPOS CO 450 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN KARSI PALMA 300 ЕУР
AGENCIJA URBAN LIVING IZDAVA DELOVEN PROSTOR 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information