Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ATRAKTIVEN STAN KAJ UNIVERZALNA

86 000 EUR

Company advertisement For sale by: City Partner 17 Nov 11:39 Log into the company to make changes
City Partner
KOMPLETNO NOVO I UBAVO OPREMEN STAN VO CENTAR 280 ЕУР
OPREMEN DVOSOBEN STAN PO SUPER CENA CENTAR 165 ЕУР
NOV STAN SO VKLUCENI SMETKI SPROTI VERO TAFTALIDZE 300 ЕУР
NOV STAN NA RAMPA 5min DO CENTAR 200 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Сити Партнер Агенција продава понов, празен атрактивен стан кај Универзална Сала.
Станот располага со корисна површина од 84м2
- 4/6 спрат со лифт,
- 3 спални соби ( опремени со плакари изработени од високо квалитетно црешово дрво, кои остануваат)
- дневен престој
- кујна со природна вентилација .
- балкон
- градско парно греење
- клима уреди
- претсобје
- купатило и гостински тоалет.
- јужно и северно ориентиран
Цена: 86000 evra
078/726-229
078/687-975
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Visit our store page
Show on the map
078726229
City Partner
078726229
City Partner
 NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 400 ЕУР
STANBENO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR BUNJAKOVEC 300 ЕУР
KOMPLETNO RENOVIRAN PRAZEN STAN KAJ KATOLICKA 300 ЕУР
OPREMEN STAN VO CENTAR KA GRCHKA AMBASADA 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information