Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOV VSELIV STAN VO NOVO LISICE

64 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 16 Dec 16:37 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
STAN VO KISELA VODA 38 000 ЕУР
IZDAVAM  DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO  212m2 1 600 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3 350 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN KAJ UNIVERZALNA 270 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Stan od 63m2 na 2 kat od 8 kata zgrada so parno, lift, orientacija sever-zapad,stanot e so dve spalni, kupatilo, terasa vgradena kujna i garazno mest.Do sega ne e koristen.Cena-64000e
sifra....6984
Broj za kontakt 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842 070 24 25 64
Bastion Real Estate
EKSKLUZIVNO CELA ZGRADA  NA PRODAZBA  VLAE 43 000 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 39 000 ЕУР
STAN ZA KANCELARII VO AERODROM 280 ЕУР
STAN VO CENTAR NAMESTEN KOMPLET 500 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information