Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ODL TROSOBEN STAN VO KOZLE KLASICEN RASPORED

80 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 18 Apr 12:34 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
OBJEKT VO BUTEL NA ATRAKTIVNA LOKACIJA 450M2 2 300 ЕУР
NOV STAN OD 47m2 VO GORCE KAT 1 ITNO 37 600 ЕУР
KOZLE 2 SOBEN NOV 43M2 45 150 ЕУР
DVOSOBEN 58m2 VLAE 51 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA ODLICEN TROSOBEN STAN VO KOZLE VO POVRSINA OD 76 M2.
STANOT E GRADBA 2010,POZICIONIRAN NA 2 KAT,ISTOK ZAPAD.
STANOT IMA KLASICEN RASPORED ,RASPREDELEN OD CENTRALEN HODNIK.
KON ISTOCNATA STRANA SE POZICIONIRANI DNEVEN PRESTOJ SO KUJNA(PRIRODNA VENTILACIJA),BALKON
ZAPADNIOT DEL 2 SPALNI SO GOLEMA BANJA I BALKON.
SO STANOT VO CENATA E I GARAZNO MESTO.
STANOT SE PRODAVA SO SIOT VGRADEN MEBEL, VO KUJNATA E I TEHNIKATA, 2 KLIMA UREDI,PLAKARI VO SOBI
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
CENTAR 86 M2 DO SIMPO CRNICE 75 500 ЕУР
TROIPOLSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 80 M2 88 000 ЕУР
NOVOGRADBA 64M2 TROSOBEN KARPOS 3 76 000 ЕУР
CETIRISOBNA KUKA PLAC 1030 ODLICNA PONUDA 55 000 ЕУР
To the top