Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PREUBAVA NOVA KUKA VO BARDOVCI 240m2

240 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 23 Jan 20:18 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
Nov stan pozadi Katolicka so terasa 57 300 ЕУР
ODLICEN NOV STAN 48M2 KAJ MI-DA 61 000 ЕУР
NOV STAN VO KISELA VODA 46 550 ЕУР
ODLICEN NOV STAN 47m2 VO AERODROM SO 2 SPALNI 54 000 ЕУР
Prodavam odlicna nova kuka vo Bardoovci na odlicna lokacija ,so povrsina od 240m2 i 500m2 plac vo 2 nivoa,brzo vseliva ,so 4 spalni sobi,prostrana dnevna so ubavi terasi so otvoren pogled,2 banji i sopstveno centralno greenje
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Visit our store page
ul,Debarca 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111 202 070 24 25 64
Bastion Real Estate
STAN OD 120m2 VO ZLOKUKANI 150 000 ЕУР
STAN ZA KANCELARII VO AERODROM RENOVIRAN 200 ЕУР
PLAC NA PAT ZA KRIVA PALANKA 8 340 ЕУР
KUKA VO LISICE EDINECNA 149 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information