Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA APARTMAN GRCIJA ZA CELA GODINA 70m2

3 700 EUR

99 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 16 Oct 00:09 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
ODLICEN  APARTMAN  SOLUN STROG CENTAR 145 000 ЕУР
GARSONJERA VO TAFTALIDZE 31m2 NOVA 1 100 ЕУР
NOV STAN VO CENTAR 92 000 ЕУР
NOV STAN VO NASELBA PRZINO 75 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Izdavam apartman vo Grcija,Flogita,so povrsina od 70m2 so 2 spalni sobi,na prvi kat,ubavo namesten vo dobra kondicija na samo 250m od moretoza cela godina.
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Visit our store page
ul,Debarca 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
STAN VO CENTAR POVOLNO 57 500 ЕУР
ODLICEN NOV STAN  50m2 2 SPALNI DOLNO VODNO 67 500 ЕУР
NOV STAN LUKSUZEN VO KISELA VODA 250 ЕУР
NOV STAN VO KAPISTEC EKSTRA POVOLNO 67 000 ЕУР
To the top