Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Ponov stan od 68m2 vo Kisela voda

60 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 07 Mar 11:09 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ MVR 60m2 1 SPALNA 250 ЕУР
KOMPLET RENOVIRAN STAN VO CENTAR 110 000 ЕУР
PROVERETE SUPER STAN VO BUNJAKOVEC 65 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se prodava trosoben stan vo Kisela voda kaj Cesma od 68m2, na 3ti kat so parno, 2 balkona, juzna orientacija. Godina na gradba 2010.
Sifra - 4481
Broevi za kontakt 078411653 i 070346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
RENOVIRANA GARSONJERA VO NOVO LISICE 37m2 36 500 ЕУР
GARSONJERA ZA IZDAVANJE VO TAFTALIDZE 200 ЕУР
KUKA VO CENTO 240m2 PONOVA GRADBA 170 000 ЕУР
NOV FUNKCIONALEN STAN 36m2  TAFTALIDZE 39 900 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information