Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN od 63m2 VO TAFTALIDZE 1

57 960 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 23 Jun 15:09 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
NOV STAN OD 66m2 VO NOVO LISICE 60 000 EUR
4  APARTMANI VO  NEA FLOGITA od 40-50m2 45 000 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 300m2 VO CENTAR 10 EUR
STAN VO KARPOS 4 VO PONOVA ZGRADA 40 000 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se prodava trosoben stan vo Taftalidje 1 / Taftalidze 1, kaj mlecen.

Karakteristiki:
- Povrsina: 63m2
- Broj na spalni : 2
- Kat: 4/4 so ploca i bez kosini
- Orientacija: istok-jug
- Gradba: 2006
- Ostanato: Kujna, vgradeni plakari vo hodnik i vo spalni.
- Cena: 920e/m2 или 57960е

Stanot e so golema dnevna so trepezarija i dve pomali spalni. Kujnata e razigrana i povlecena, shto sprecuva pogled od dnevna. Vlezot vo sekoja od sobite i vo kupatilo e od hodnik. Zgradata nema lift.
Shifra: 9720

Kontakt: 078/411-653
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
PREUBAVA NOVA KUKA BARDOVCI  240m2 1 200 EUR
Odlicen nov stan Kapistec so neprecen pogled 48m2 65 000 EUR
NOV TROSOBEN STAN Aerodrom so imoten list 64 000 EUR
IZDAVAM NOV STAN AERODROM 2 SPALNI 200 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information