Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

STANOVI NOVOGRADBA VO KARPOS 4

53 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 16 Sep 18:05 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
  Online
070/346842
Leaflet
Bastion Real Estate
STAN od 63m2 VO TAFTALIDZE 1 57 960 ЕУР
NOV VSELIV STAN VO NOVO LISICE 64 000 ЕУР
UBAVA KUKA VO NASELBA CRNICE 130 000 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN  VO CENTAR CELIOT SO IZLOG 320m2 1 900 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
About the Residence
Location
Skopje
Stanovi vo zavrsna faza vo Karpos-4 ,so sopstveno parno, garazno mesto
53m2 dvosoben 1 kat jug orientacija Cena-53000e
57m2 dvosoben 4 kat jug orientacija Cena-57000e
59 m2 trosoben 3 kat sever-jug Cena-59000e
Sifri 7804 7805 7806
Broj za kontakt 070/346842

Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
  Online
070/346842
Leaflet
Bastion Real Estate
APARTMAN VO GRCIJA NEA KALIKRATIA  40m2 SO SPALNA 37 000 ЕУР
STAN OD 43m2 VO NOVA ZGRADA VO AERODROM 47 300 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BUNJAKOVEC 400 ЕУР
Gorgeous duplex up with all ameneties 1 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information