Македонски | Shqip | English |

Mazda 3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Mazda , 164
Audi , 26
Peugeot , 25
Ford , 22
Opel , 22
BMW , 14
Citroën , 10
Fiat , 8
Renault , 8
Seat , 4
Nissan , 3
Škoda , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Yesterday 20:48 Store ,

MAZDA 3 DIZEL 1.6 80KW 108KS -10 EKSTRA

5 799 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 20:46 Store ,

MAZDA 3 DIZEL 1.6 80KW 108KS -10 EKSTRA

5 799 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 20:40 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 18:36 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 13:47 ,

Mazda Tribute - 04 Automatic 3.0 V6

2 800 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 13:07 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 09:42 Store , ,

Mazda 3 2.0d AutoMilano 6meseci garancija

4 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 08:12 Store ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET FULL -08 AVTO NIKI

3 590 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 90 000 - 94 999
Yesterday 08:06 Store ,

MAZDA 3 1.6D 109KS EXCLUSIVE MODEL -11

5 999 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Sep 23:31 Store ,

BMW 316 D 2000CC MK REG. DO 09.2021G.

9 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Sep 17:49 , ,

Mazda 3

3 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 17:57 , ,

Mazda 3 1.6d 80kw NAVI UNIKAT moze zamena -08

4 450 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 10:16 , ,

Mazda 3 -11 socuvana i garazirana

7 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 130 000 - 139 999
23 Sep 08:33 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999

Слични пребарувања

Mazda 3 Mazda 3 mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 mazda 3 mazda 3

To the top