Македонски | Shqip | English |

Opel astra | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 2986
Audi , 102
Peugeot , 101
BMW , 78
Ford , 78
Renault , 65
Citroën , 53
Fiat , 48
Seat , 37
Alfa Romeo , 30
Toyota , 18
Nissan , 13
Škoda , 11
Hyundai , 8
Mazda , 8
Chevrolet , 6
Honda , 6
Kia , 6
Volvo , 5
Jeep , 3
Lancia , 2
MINI , 2
Rover , 2
Yugo , 2
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Lexus , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
20 Oct 03:18
Линк
,

PRODAVAM OPEL ASTRA DISEL

1 MKD

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999

Today 18:48 ,

Prodavam Opel Astra 1.7 D

1 MKD

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 18:15 ,

Opel Astra -05

3 400 EUR

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 16:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 14:52 , ,

Opel Astra NOVA

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 14:17 , ,

Opel Astra J 1.9 162ks

6 300 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 13:04 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS -07

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 12:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 11:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 EUR

Year: 2001
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 10:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 10:25 , ,

ASTRA 1.7 DTI 2005 GOD FUL OPREMA

2 750 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 09:47 Store ,

OPEL ASTRA GTC COSMO 1,9 CDTI 150KS

3 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 09:41 Store ,

OPEL ASTRA GTC COSMO 1,9 CDTI 150KS

3 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 09:38 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI 110KS

3 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 09:33 ,

Opel Astra -06

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 07:07 , ,

Opel Astra 1.7 cdti 101ks -06

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 03:19 ,

Opel Astra -94

600 EUR

Year: 1994
Mileage: 5 000 - 9 999
Today 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 95 000 - 99 999
Today 00:23 , ,

OPEL ASTRA

1 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 EUR

Year: 1999
Mileage: > 500 000
Yesterday 20:50 ,

Opel Astra 1.7 HDI

2 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:22
Линк
,

Opel Astra J 1.4

5 300 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 19:30 Store ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 2009 GOD

3 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:25 Store ,

BMW 320D 150KS UNIKAT -05GOD EURO 4

4 300 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:24 Store ,

BMW 316D 2012GOD ELIT AUTO

11 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:24 Store ,

AUDI A4 2.0TDI QUATTRO EURO 5 ELIT AUTO

9 800 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:24 Store ,

AUDI A5 2.7TDI EURO5 -09 ELIT AUTO

9 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:24 Store ,

VW GOLF 2,0 TDI 8 VENTILA DSG AUTOMATIC

5 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 19:23 Store ,

CITROEN C3 1.4HDI 2011GOD EURO5

5 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:13 , ,

Opel Astra Classic -99

850 EUR

Year: 1999
Mileage: 300 000 - 349 999


To the top