Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 3150
Audi , 94
Peugeot , 79
BMW , 70
Renault , 59
Ford , 57
Citroën , 48
Seat , 35
Fiat , 30
Alfa Romeo , 25
Nissan , 15
Toyota , 15
Mazda , 12
Kia , 8
Hyundai , 7
Škoda , 7
Volvo , 6
Chevrolet , 5
Honda , 3
Jeep , 3
Lancia , 2
Rover , 2
Suzuki , 2
Yugo , 2
Chrysler , 1
Daewoo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:40
Link:
, ,

Opel Astra 1.7cdti 2005

2 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:43
Link:
, ,

Opel Astra 1.4 90ks 2008 benzin plin ne uvezena

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 16:25 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:40 , ,

Opel Astra 1.7cdti 2005

2 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:54 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI Edition

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:42 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti AutoMilano 6meseci garancija

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:32 Претпријатие , ,

Opel Astra sw 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:32 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti AutoMilano sest meseci garancija

7 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:59 , ,

Се продава Opel Astra G

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:29 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.9cdti 88kw 2005 Avtobanda

3 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:56 ,

Opel Astra J 1.7 cdti -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:48 , ,

Opel Astra GTC 1.6 2010

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:43 , ,

Opel Astra 1.4 90ks 2008 benzin plin ne uvezena

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 15:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:21 ,

Opel Astra 1.7

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:10 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 125ks 2007 cosmo

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:04 ,

Odlicna Opel Astra 1.6 benzin registrirana

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 04:23 , ,

Opel Astra 1.7 ecoflex

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 окт. 23:36 ,

Opel Astra J 1.4 74kw 2011 cosmo

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 окт. 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
26 окт. 13:02 ,

Opel Astra

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
26 окт. 12:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 11:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 08:56 Претпријатие ,

Audi A6 2.0 tfsi na MK tabli 2010 moze zamena

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 05:19 ,

Opel Astra 1.6CDTI

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 04:19 ,

Opel Astra -94

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
26 окт. 00:53 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi *MOZNOST NA RATI* - 2005

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 00:53 ,

Opel Astra dizel 2005 itno

1 010 МКД

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
26 окт. 00:53 ,

Opel Astra dizel 2005 itno

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
26 окт. 00:53 ,

Opel Astra registrirana 184.000km

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
26 окт. 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 23:24 Претпријатие ,

BMW 320D 143ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 23:24 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDi 90ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 23:22 ,

Opel Astra benzin plin 1999 so full oprema

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
25 окт. 23:12 Претпријатие ,

Audi A3 1.9TDi 101ks *REG+SERV* MOZNOST NA RATI - 2003

2 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 20:08 , ,

Opel Astra prv sopstvenik

7 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
25 окт. 19:13 , ,

Opel Astra Classic 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
25 окт. 12:45 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.7 CDTI 74kw 101ks euro 4

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 12:43 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.9 CDTI 74kw 101ks euro 4

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 окт. 15:21 , ,

Opel Astra 1.7CDTI 101ks 2005

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 окт. 13:23 , ,

Opel Astra 1.4 Twinport 2008

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel astra | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации