Македонски | Shqip | English |

Seat leon | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Seat , 604
Opel , 154
Audi , 69
BMW , 54
Peugeot , 54
Ford , 40
Citroën , 39
Renault , 39
Fiat , 27
Alfa Romeo , 20
Toyota , 11
Nissan , 8
Škoda , 6
Honda , 5
Kia , 5
Mazda , 4
Chevrolet , 3
Hyundai , 3
Lancia , 2
Volvo , 2
Daewoo , 1
Smart , 1
26 Sep 14:54
Линк
, ,

SEAT LEON 1.2 TSI -13

8 290 EUR

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999

Yesterday 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 23:53 , ,

SEAT LEON 2.0 TDI 140PS CH FULL OPREMA

4 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 22:10 , ,

Seat leon 1.6 TDI

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 19:13 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 18:14 ,

Seat Leon 2.0 TDI

1 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 17:42 , ,

SEAT LEON 2.0 TDI (140ks) - 06

3 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 17:42 Store , ,

SEAT IBIZA 1.2 NOVA 88000KM BENZIN PLIN

4 690 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
Yesterday 17:23 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 16:04 ,

SEAT LEON 1.6 TDI

7 700 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 13:27 , ,

SEAT LEON 1.9TDI 105KS 08 BMW AUDI GOLF

1 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 11:40 Store ,

SEAT LEON 1.2 TSI 115KS STYLE 2017G

11 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 70 000 - 74 999
Yesterday 11:39 Store ,

SEAT LEON 1.6 TDI 105KS STYLE -13 LIZING

9 700 EUR Намалена цена

Year: 2013
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 10:54 , ,

Seat Leon Cupra 4x4 1.9TDI

3 600 EUR Намалена цена

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 00:12 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021G. - 12g.

8 990 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 00:12 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

11 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 00:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021G. - 12g.

8 990 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
26 Sep 23:59 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

11 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Sep 16:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 14:54
Линк
, ,

SEAT LEON 1.2 TSI -13

8 290 EUR

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999
26 Sep 11:25 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
26 Sep 09:30 , ,

Seat Leon 1.6 TDI

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
26 Sep 07:41 , ,

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

3 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999

  • Seat leon во категорија Automobiles
  • Seat leon во категорија Automobiles
  • Seat leon во категорија Automobiles
  • Seat leon во категорија Automobiles
  • seat leon во категорија Automobiles
  • seat leon во категорија Automobiles
  • seat leon во категорија Automobiles
  • Seat leon во категорија Mopeds (under 50cc)
  • Seat leon во категорија Automobiles
  • Seat leon во категорија Automobiles

To the top