Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Seat , 729
Opel , 137
Audi , 75
BMW , 53
Peugeot , 44
Ford , 41
Renault , 40
Citroën , 38
Fiat , 23
Alfa Romeo , 18
Nissan , 12
Mazda , 10
Toyota , 10
Kia , 6
Škoda , 5
Hyundai , 4
Honda , 3
Suzuki , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Lancia , 2
Daewoo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat leon , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Seat leon | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Qer 16:36
Линк
Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:51 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:06 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 tdi 81kw 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:35 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 tdi 81kw 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:35 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 11:53 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6tdi Copa Edition AutoMilano

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 11:17 , ,

Seat Leon FR 150ks 2021 neuvezen

22 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 07:46 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

14 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 07:36 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

14 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 16:36 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:51 Shitorja ,

Seat Leon 1.9 TDI 77kw 2010 Avtocentar

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 07:18 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9TDI 105KS navi Auto Kodeks

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 22:18 ,

Seat Leon Model 2014 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 17:25 , ,

Seat Leon FR 1.5TFSI 150ks kupen vo Porshe Skopje

20 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 10:29 , ,

seat leon 1.9tdi 105ks full uvezen od germanija 4700ey

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 00:26 , ,

Passat B5 1.9 tdi 101ks PD motor klimatronik

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 23:10 ,

Se prodava

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 17:11 ,

Seat Leon 1.4 TSI

3 600 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 12:20 ,

Seat Leon 2.0 TDI Style

8 250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 10:12 , ,

Seat leon fr 2.0 150 hp

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Qer 07:31 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 tdi

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 05:32 , ,

Seat Leon 2.0 TDI FR 184ks, LED ful oprema 2014

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Qer 22:21 , ,

Seat Leon 1.4 benzin plin

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 21:14 , ,

Seat leon

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 14:00 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 13:50 Shitorja ,

Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 12:56 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Qer 12:49 Shitorja ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS 180000 KM - 09 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Seat leon | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • seat leon во категорија Vetura | Chevrolet | Captiva
  • Seat leon во категорија Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа
  • Seat leon во категорија Vetura | Alfa Romeo | MiTo
  • Seat Leon во категорија Vetura | BMW | X1 | X-модели
  • seat leon во категорија Makina
  • Seat leon во категорија Vetura | Škoda | Fabia
  • Seat leon во категорија Vetura | Suzuki | Swift
  • seat leon во категорија Vetura | Saab
  • Seat leon во категорија Vetura | Daihatsu | Cuore
  • Seat leon во категорија Vetura | Toyota | Corolla

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione