Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Seat , 887
Opel , 147
Audi , 77
BMW , 54
Peugeot , 50
Renault , 43
Citroën , 41
Ford , 41
Fiat , 24
Alfa Romeo , 20
Nissan , 13
Toyota , 11
Mazda , 9
Hyundai , 6
Kia , 6
Škoda , 6
Honda , 5
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Seat leon,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Seat leon | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:24
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115ks 2020g Manuel MATRIX

14 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 13:29
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

14 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:32
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 7, LOUNGE, 1.6 TDI, 81 KW, SO 179.000 KM, PERFEKTEN

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 22:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 7, LOUNGE, 1.6 TDI, 81 KW, SO 179.000 KM, PERFEKTEN

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:24 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115ks 2020g Manuel MATRIX

14 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:06 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.9TDI 77kw 2006g SHIBER

4 790 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:38 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Вчера 16:38 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.6CDTI 81KW Selection

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Вчера 15:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 14:22 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FIESTA 1.6TDCI 66KW TITANIUM

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Вчера 14:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW PERFEKTNA

7 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 13:16 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.9 TDI FaceLift

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 2.0 TDI (150 Hp)

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 2.0tdi AutoMilano

21 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano

13 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:43 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI.FULL. Avto Niki.SPORT.UNIKAT.

4 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:42 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:41 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano

14 250 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 09:41 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:41 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT MEGANE 1.5DCI.SPORT.LIMITED.FULL.2016

8 290 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
28 мај 18:35 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON 1.4 со плин, Неувезена

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 13:36 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
28 мај 13:35 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
28 мај 13:11 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.5 TSI 150KS STYLE 2019G VO TOYOTA SKOPJE

13 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
28 мај 12:55 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.6 TDI PROIZVEDEN 2015GODINA AVTOBANDA

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 12:51 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.9 TDI 77 KW PROIZVEDEN 2007 GODINA

4 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 11:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 70KW COSMO SPORT

5 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
28 мај 11:09 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
28 мај 10:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE BUSINESS 2020 AUTO RISTESKI

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 10:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS BLUEMOTION 2010 GODINA

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
28 мај 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 132000km UNIKAT

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
28 мај 08:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
28 мај 08:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 08:23 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

3 190 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 21:24
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
27 мај 18:42 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 70KW NAVI UNIKAT

5 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
27 мај 17:11 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6HDI 7 SEDISTA UNIKAT

10 599 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
27 мај 16:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 16:28 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW. STYLE LINE MODEL 2013G.

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 16:24 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
27 мај 16:23 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
27 мај 14:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

19 899 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
27 мај 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
27 мај 12:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0TDI 150ks DSG PERFEKTNA

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
27 мај 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Куманово

Alfa romeo 2,0 gt i Peugeot 206 sedan 1,4 plin

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Куманово

Mercedes B180 cdi reg.do 03.2015g.ekstra sostojba

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:30 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

7 190 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
27 мај 10:09 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 08:36 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
26 мај 13:43 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.4 63KW SPORT

4 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
26 мај 11:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 2.0TDI 140KS HIGHLINE UNIKAT

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
26 мај 11:47 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Seat leon | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Seat leon во категорија Автомобили | Škoda | Superb
  • seat leon во категорија Возила
  • seat leon во категорија Автомобили | Chevrolet | Captiva
  • Seat leon во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа
  • Seat leon во категорија Автомобили | Alfa Romeo | MiTo
  • seat leon во категорија Автомобили | Toyota | Prius
  • Seat leon во категорија Автомобили | Seat | Exeo
  • seat leon во категорија Автомобили | Rolls Royce
  • Seat Leon во категорија Автомобили | BMW | X1 | X-модели
  • Seat Leon во категорија Автомобили | Lada | Niva

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации