Македонски | Shqip | English |

lada niva | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Lada , 277
Fiat , 11
Opel , 10
Toyota , 6
Citroën , 4
Nissan , 3
Peugeot , 3
Suzuki , 3
BMW , 2
Hyundai , 2
Audi , 1
Chevrolet , 1
Ford , 1
Rover , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
UAZ , 1
Yesterday 20:36 ,

Lada Niva 1.7

4 600 EUR

Year: 2009
Mileage: 100 000 - 109 999
23 Oct 19:50 ,

Se prodava Lada Niva

Year: 2010
Mileage: 95 000 - 99 999
23 Oct 18:47 ,

LADA NIVA

5 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 40 000 - 44 999
22 Oct 17:42 , ,

Prdavam lada niva

1 EUR

Year: 2000
Mileage: 110 000 - 119 999
21 Oct 16:56 ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Year: 2003
Mileage: 0 - 4 999
21 Oct 08:52 , ,

LADA URBAN NIVA NOVA 4X4 -18

8 000 EUR

Year: 2018
Mileage: 20 000 - 24 999
20 Oct 11:43 , ,

Lada Niva 1600 dolga

1 400 EUR

Year: 1987
Mileage: 0 - 4 999
02 Oct 14:45 ,

Lada Niva 17i -01

Year: 2001
Mileage: 55 000 - 59 999
01 Oct 03:08 ,

Lada niva 1.7 vo odlicna sostojaba

3 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 100 000 - 109 999
30 Sep 08:43 ,

LADA NIVA

1 850 EUR

Year: 1997
Mileage: 70 000 - 74 999
22 Sep 14:30 , ,

Delovi za Lada Niva

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
19 Sep 11:21 ,

UAZ Hunter 1994 Lada Niva 2003

2 600 EUR

Year: 1994
Mileage: 35 000 - 39 999
06 Aug 21:11 , ,

Lada Niva

Year: 2012
Mileage: 10 000 - 14 999
04 Jul 18:26 , ,

Lada niva 2008

11 111 EUR

Year: 2008
Mileage: 60 000 - 64 999
07 Jun 14:37 ,

Prodavam Lada Niva

1 950 EUR

Year: 1988
Mileage: 70 000 - 74 999
30 Apr 21:10 , ,

Lada Niva 2010 plin - 55000km

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 55 000 - 59 999
08 Apr 09:10 , ,

Lada Niva

Year: 2000
Mileage: 90 000 - 94 999
29 Mar 12:57 ,

Lada niva 1.6

1 150 EUR

Year: 1993
Mileage: 40 000 - 44 999
15 Mar 18:18 ,

Lada Niva -94

Year: 1994
Mileage: 15 000 - 19 999
04 Mar 19:16 , ,

MERCEDES-BENZ E290D - AUTOMATIK

1 999 EUR

Year: 1996
Mileage: 0 - 4 999
24 Feb 19:55 ,

Lada Niva -04

Year: 2004
Mileage: 85 000 - 89 999
13 Feb 20:56 ,

Lada Niva 4x4 1.7i -04

Year: 2004
Mileage: 45 000 - 49 999
11 Jan 18:25 ,

Lada Niva 1.6

1 250 EUR

Year: 1993
Mileage: 5 000 - 9 999
06 Jan 19:31 ,

Lada Niva -94

Year: 1994
Mileage: 160 000 - 169 999
14 Dec 21:04 ,

Lada Niva vo odlicna sostojba

3 700 EUR

Year: 2003
Mileage: 95 000 - 99 999
02 Dec 05:12 ,

Lada niva

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
30 Nov 04:08 ,

Lada Niva -04

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Nov 08:21 ,

Lada Niva

Year: 2003
Mileage: 120 000 - 129 999
18 Nov 20:08 ,

Lada Niva 4x4

2 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 0 - 4 999
18 Nov 14:10 Store ,

LADA NIVA 4x4

Year: 2016
Mileage: 0 - 4 999
13 Nov 12:08 , ,

Lada Niva 1.7i

Year: 2004
Mileage: 60 000 - 64 999
02 Nov 18:28 ,

Dve Lada Niva Ispravni Neregistritani

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 0 - 4 999
25 Oct 05:27 , ,

Lada Niva

2 000 EUR

Year: 1996
Mileage: 10 000 - 14 999
05 Oct 13:50 ,

Lada Niva

Year: 1991
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Oct 09:48 ,

Lada Niva so atestiran plin

Year: 1992
Mileage: 200 000 - 249 999

  • lada niva во категорија Automobiles
  • lada niva во категорија Damaged Vehicles (for parts)
  • Lada niva во категорија Automobiles
  • LADA Niva во категорија Automobiles
  • Lada niva во категорија Automobiles
  • lada niva во категорија Automobiles
  • lada niva во категорија Automobiles
  • lada niva во категорија Automobiles
  • Lada niva во категорија Automobiles
  • Lada Niva во категорија Automobiles

To the top