Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Lada , 329
Fiat , 11
Opel , 10
Toyota , 6
Citroën , 4
Nissan , 4
Peugeot , 3
Suzuki , 3
BMW , 2
Hyundai , 2
Audi , 1
Chevrolet , 1
Ford , 1
Renault , 1
Rover , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
UAZ , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lada niva , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: lada niva | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Jan 06:59 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup

Lada Niva

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup

Lada Niva 1.7 I 2015 so plin ured

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 08:52 Auto sallon Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup

LADA NIVA 1.7 I 2012G. SO PLINSKI URED

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 08:51 Auto sallon Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup

LADA NIVA 1.7 I 4X4 URBAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Jan 18:41 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Negotinë

Se prodava lada nova

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Jan 08:26 Auto sallon Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup

LADA NIVA 1.7 I 4X4 SO 5 VRATI I PLINSKI URED 2018G.

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Dhj 05:04 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kavadar

Se prodava lada niva 2007 god

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 01:10 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kavadar

Se prodava lada niva 2007 god

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 21:59 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kavadar

Se prodava Lada Niva

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Dhj 21:30 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kavadar

Se prodava Lada Niva

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Nën 16:20 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Otkupuvam Lada Niva (Za delovi)!!!!

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 16:05 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 10:29 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Tetovë

Lada Niva 1.7

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Sht 23:24 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 17:25 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Studeniçan

Lada Niva 1.6

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 22:19 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Tetovë

Lada Niva 1.7i

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Korr 10:15 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kriva Pallankë

LadaNiva

2 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 08:52 Auto sallon Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Karposh

Lada Niva travel 1.7i 4x4 novi vozila

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:40 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kërçovë

Lada niva

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Qer 05:37 Vetura  ·  Lada  ·  Nova  ·  Gjevgjeli

Lada Niva 1.7i

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Maj 20:34 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam Lada Niva 1.9

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 00:14 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

5 555 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 11:11 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Lada Niva

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 09:25 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Lada Niva 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 18:29 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Lada Niva 4х4

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Mar 18:58 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Karposh

Lada Niva 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Mar 18:56 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kriva Pallankë

Se prodava Lada Niva

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 00:10 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 19:22 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam Lada niva

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 22:18 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

656 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 16:03 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Gjevgjeli

Lada Niva 1.6

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 22:56 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 12:46 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Tetovë

Lada Niva 1.7i

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Sht 22:09 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 09:51 Auto sallon Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Karposh

Lada Niva travel 1.7i 4x4 novo

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 22:24 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup

Lada Niva 4x4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 12:36 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Koçan

Lada Niva

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 13:02 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Brod

LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Gush 13:02 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Brod

LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Gush 18:20 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Berovë

Lada niva 4x4 frontera jeep vitara off road pajero galloper

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 20:50 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Berovë

Lada niva 4x4 frontera jeep vitara off road pajero galloper

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Gush 03:57 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

666 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 16:58 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Koçan  ·  Zërnoc

Lada Niva

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 02:49 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

4 500 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 21:04 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Negotinë

lada niva

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup

Lada Niva 4x4 so pet vrati

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup

Lada Niva 4x4 urban nova 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 12:49 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Probishtip

Lada Niva 1.7

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Mar 00:20 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 18:31 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Lada Niva 4x4 1.7 servo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj lada niva | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • lada niva во категорија Vetura | Smart | ForFour
  • lada niva во категорија Makina
  • Lada niva во категорија Vetura | Audi | A4
  • lada niva во категорија Pajisje zëri dhe video për makina
  • Lada niva во категорија Vetura | Citroën | SAXO
  • Lada niva во категорија Vetura | Jeep | Друг модел
  • lada niva во категорија Vetura | Daewoo | Tico
  • Lada niva во категорија Vetura | Hyundai
  • lada niva во категорија Vetura | Škoda | Felicia
  • Lada Niva во категорија Pajisje Audio

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione