Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Lada , 337
Fiat , 11
Opel , 10
Toyota , 6
Citroën , 4
Nissan , 4
Peugeot , 3
Suzuki , 3
BMW , 2
Hyundai , 2
Audi , 1
Chevrolet , 1
Ford , 1
Renault , 1
Rover , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
UAZ , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор lada niva,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: lada niva | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 мај 08:54 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Карпош

LADA NIVA 1.7 I 4X4 SO PLINSKI URED 2018G.

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
15 мај 08:53 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lada Niva 1.7 I 2015 so plin ured

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 08:52 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

LADA NIVA 1.7 I 4X4 SO 5 VRATI I PLINSKI URED 2018G.

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
15 мај 08:51 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

LADA NIVA 1.7 I 2012G. SO PLINSKI URED

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 08:51 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

LADA NIVA 1.7 I 4X4 URBAN

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
24 апр. 22:00 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7i

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
15 апр. 13:27 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Битола

Lada Niva 1.7 benzin plin 61kw

8 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
10 апр. 11:27 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кичево

LADA NIVA 1.7 I 4X4 SO PLINSKI URED 2007G.

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
26 мар. 16:59 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Lada Niva 2017 g

11 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
13 мар. 01:46 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva, Yugo, 101

300 МКД

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
13 мар. 01:26 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva, Yugo, 101

300 МКД

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
26 фев. 21:49 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Аеродром

lada niva

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
28 јан. 06:59 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lada Niva

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
21 јан. 18:41 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Неготино

Se prodava lada nova

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 50 000 - 54 999
21 дек. 05:04 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava lada niva 2007 god

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
20 дек. 01:10 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava lada niva 2007 god

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
18 дек. 21:59 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava Lada Niva

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
05 дек. 21:30 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava Lada Niva

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
26 ноем. 16:20 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Otkupuvam Lada Niva (Za delovi)!!!!

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 0 - 4 999
26 ноем. 16:05 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 МКД

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
04 ноем. 10:29 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7

3 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 65 000 - 69 999
14 септ. 23:24 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
29 авг. 17:25 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Lada Niva 1.6

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 22:19 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7i

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 85 000 - 89 999
08 јул. 10:15 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Крива Паланка

LadaNiva

2 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
13 јун. 08:52 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lada Niva travel 1.7i 4x4 novi vozila

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
12 јун. 21:40 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кичево

Lada niva

1 500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 65 000 - 69 999
04 јун. 05:37 Автомобили  ·  Lada  ·  Nova  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lada Niva 1.7i

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
21 мај 20:34 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam Lada Niva 1.9

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 00:14 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

5 555 МКД

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
25 апр. 11:11 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Lada Niva

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 09:25 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Lada Niva 1.9

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 мар. 18:29 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Lada Niva 4х4

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
08 мар. 18:58 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lada Niva 2004

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
04 мар. 18:56 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Крива Паланка

Se prodava Lada Niva

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 00:10 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
19 фев. 19:22 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam Lada niva

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
16 јан. 22:18 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

656 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
26 дек. 16:03 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lada Niva 1.6

Година: 1985
Километража: 0 - 4 999
29 ноем. 22:56 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
07 окт. 12:46 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7i

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
27 септ. 22:09 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
13 септ. 09:51 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lada Niva travel 1.7i 4x4 novo

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
07 септ. 22:24 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lada Niva 4x4

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
29 авг. 12:36 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кочани

Lada Niva

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
20 авг. 13:02 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Македонски Брод

LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN

Година: 1985
Километража: 120 000 - 129 999
20 авг. 13:02 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Македонски Брод

LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN

Година: 1985
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг. 18:20 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Берово

Lada niva 4x4 frontera jeep vitara off road pajero galloper

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 5 000 - 9 999
14 авг. 20:50 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Берово

Lada niva 4x4 frontera jeep vitara off road pajero galloper

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 5 000 - 9 999
10 авг. 03:57 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

666 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување lada niva | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации