Македонски | Shqip | English |

q5 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

Yesterday 21:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:54 Store ,

AUDI Q5 3.0 TDI 180KW 2XS LINE PANORAMA LED KOZA

23 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
27 Oct 12:03 ,

Audi Q5 -11

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Oct 10:31 Store ,

Audi Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO

26 700 EUR

Year: 2015
Mileage: 120 000 - 129 999
27 Oct 08:11 Store , ,

AUDI Q5 2.0TDI 170KS QUATTRO S-LINE

15 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
26 Oct 23:29 Store , ,

AUDI Q5 2.0TDI 170KS QUATTRO S-LINE

15 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
26 Oct 11:46
Линк
, ,

Audi Q5 2.0tdi DSG Quattro Sport

37 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 80 000 - 84 999
26 Oct 11:39 Store , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

20 800 EUR

Year: 2018
Mileage: 140 000 - 149 999
24 Oct 18:50 ,

AUDI A5 2.0TDI 177KS SPORTBACK FULL OPREMA -2012 !

Year: 2012
Mileage: 140 000 - 149 999
23 Oct 12:44 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
23 Oct 12:44 Store , ,

OTKUP NA KOLI PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Year: 2005
Mileage: 50 000 - 54 999
23 Oct 10:10 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
21 Oct 19:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Oct 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
20 Oct 12:31 , ,

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro

18 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
18 Oct 21:43 , ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 170ks -11

14 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
02 Oct 09:41 ,

Audi Q5 quattro 2.0 tdi redesign

24 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 90 000 - 94 999
01 Oct 13:25 ,

AUDI Q5 2.0 TDI

14 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 80 000 - 84 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
10 Sep 12:16 ,

Audi Q5 2.0 TDI Quatro 3x S-line

Year: 2017
Mileage: 140 000 - 149 999
07 Sep 14:50 Store ,

Audi Q5 2.0TDI 150HP

19 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 100 000 - 109 999
11 Aug 20:59 ,

Se prodava audi q5 tdi s-tipronic

16 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Jul 21:53 ,

Audi Q5 2.0 tdi QUATTRO

12 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Jul 10:35 ,

AUDI Q5 ALLROAD 2.0TDI 170ks F1 REG+SERV MAKSAUTO

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
03 Jul 13:24 Store ,

MINI COOPER CABRIO -06

9 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
12 Jun 21:55 , ,

AUDI Q5 3xSline 2,0 TDI QUATTRO

Year: 2013
Mileage: 190 000 - 199 999
28 May 15:03 ,

MINI COOPER CABRIO

9 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
18 May 22:11 ,

Audi Q5 .2.0 TDI . 85 000 km

15 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 80 000 - 84 999
18 May 21:43 ,

Audi Q5 ,2.00 tdi 85000 km

15 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 80 000 - 84 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Apr 15:39 , ,

Audi Q5 s-line 3.0 TDI quattro

16 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999

  • Q5 во категорија Automobiles
  • q5 во категорија Automobiles
  • Q5 во категорија Vehicles
  • Q5 во категорија Automobiles
  • Q5 во категорија Automobiles
  • Q5 во категорија Motorcycle/Moped Parts and Equipment
  • Q5 во категорија All Category
  • q5 во категорија Vehicles
  • Q5 audi во категорија All Category
  • Q5 во категорија Damaged Vehicles (for parts)

To the top