Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности ПЕГАСУС

Пегасус Ви го олеснува патот до Вашиот нов дом.

Булевар Партизански Одреди 3П/Б-4 локал 34
Булевар Партизански Одреди 3П/Б-4 локал 34
+389 75/259-995

Бул. Партизански Одреди бр 3П/Б4 локал 34

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-28 од 28

Se izdava stan 58m2 vo Novo Lisice

200 ЕУР /месечно

Stan od 77m2 vo izgradba vo Karpos 3

1 500 ЕУР

Trosoben stan od 100m2 vo Taftalidze

110 000 ЕУР

Trosoben stan od 89m2 vo Centar

1 170 ЕУР

26 апр. 08:41

Stan od 138m2 vo Radisani

75 000 ЕУР

26 апр. 08:40

Stan 90m2 vo gradba Kozle kaj Kanela

1 500 ЕУР

Se izdava stan 42m2 so edna spalna vo Kisela voda

170 ЕУР /месечно

25 апр. 22:08

Stan od 100m2 kaj City Mall Karpos 3

76 000 ЕУР

22 апр. 14:00

Stan vo gradba od 160m2

1 125 ЕУР

15 апр. 14:24

Dvosoben stan 60m2 Simpo Karpos 1

56 000 ЕУР

15 апр. 09:32

Trosoben stan od 65m2 vo Kozle

85 000 ЕУР

10 апр. 11:49

Se prodava trosoben stan vo Centar

110 400 ЕУР

09 апр. 15:17

Stan od 150m2 vo Gradski Zid

146 000 ЕУР

Se prodava stan 62m2 vo Aerodrom

72 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации