Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUTOPLAC ZAZA SWISS

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA
🏁071230662 🏁

GOCE DELCEV BB

Strumicë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-19 nga 19
04 Pri 18:39

Golf 6 DSG

8 000 EUR

31 Mar 15:53

ALFA ROMEO 1.9 JTDM

4 200 EUR

30 Mar 20:39

CITROEN C3 1.1

2 900 EUR

29 Mar 11:58

Opel Meriva 1.7 cdti

3 300 EUR

29 Mar 11:38

Fiat Grande Punto 1.3 jtd

3 600 EUR

29 Mar 11:30

VW Golf 5

4 800 EUR

29 Mar 11:26

Mercedes-Benz A 180 cdi

4 200 EUR

28 Shk 09:49

FIAT PUNTO 1.9 JTD

3 500 EUR

28 Shk 09:49

Opel Astra 1.7cdti -05

3 200 EUR

28 Shk 09:49

SEAT LEON

4 600 EUR

28 Shk 09:49

Fiat Bravo

4 000 EUR

28 Shk 09:37

VW TOURAN

4 200 EUR

28 Shk 09:37

Mitsubishi Outlander 2.0 DI-D

6 800 EUR

28 Shk 09:28

Opel Astra 1.7cdti

3 000 EUR

28 Shk 09:28

Opel zafira

4 000 EUR

28 Shk 09:28

OPEL CORSA 1.3 CDTI

3 700 EUR

25 Shk 14:17

Kupuvam vozila

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione