Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUTOPLAC ZAZA SWISS

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA
🏁071230662 🏁

GOCE DELCEV BB

Струмица

Огласи во продавницата

Сите 1-19 од 19

Golf 6 DSG

8 000 ЕУР

ALFA ROMEO 1.9 JTDM

4 200 ЕУР

CITROEN C3 1.1

2 900 ЕУР

Opel Meriva 1.7 cdti

3 300 ЕУР

Fiat Grande Punto 1.3 jtd

3 600 ЕУР

VW Golf 5

4 800 ЕУР

Mercedes-Benz A 180 cdi

4 200 ЕУР

FIAT PUNTO 1.9 JTD

3 500 ЕУР

Opel Astra 1.7cdti -05

3 200 ЕУР

SEAT LEON

4 600 ЕУР

Fiat Bravo

4 000 ЕУР

VW TOURAN

4 200 ЕУР

Mitsubishi Outlander 2.0 DI-D

6 800 ЕУР

Opel Astra 1.7cdti

3 000 ЕУР

Opel zafira

4 000 ЕУР

OPEL CORSA 1.3 CDTI

3 700 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации