Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ДОМ ДИЗАЈН

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО БАРАТЕ ВАШИОТ ДОМ, ПОЧНЕТЕ ДА ГО ЖИВЕЕТЕ ВАШИОТ СОН

Агенцијата за недвижности Дом Дизајн постои од далечната 1993 година. Таа ги прави среќни клиентите и соработува со нив цели 27 години. Почетоците на агенцијата и нејзината успешна приказна доаѓа од млади ентузијасти, воедно со една и единствена цел, да основаат компанија која со текот на времето ќе прерасне во компанија лидер во просториите на нашата држава, во процесот на промет со недвижнини.
Агенцијата за недвижности Дом Дизајн со својата посветеност и изградена репутација од своето постоење па се до денес бележи континуиран подем и се наметнува како водечка компанија во овој регион.
Имаат дефинирана мисија, и визија, преку постојано тежнеење кон креирање на професионалност, и секој ден се стремат за поголем успех се повеќе и повеќе.
Визијата на оваа компанија е да понудат комплетна услуга на клиентот кој ќе се обрати до нив, услуга во однос на стручност, професионалност, посветеност кон деталите, и максимална заштита за сигурност на своите клиенти. Агенцијата Дом Дизајн, нуди високо - квалитетно и ефикасно дејствување и одговори, во врска со потребите и прашањата на клиентите.
Агенцијата Дом Дизајн, ги нуди овие услуги:
- Посредување при закуп,
- Менаџирање, управување при закуп, (редовни месечни закупнини и режиски трошоци, одржување и поправка на штети, извештаи)
- Посредуваат при продажба,
Проверка на исправноста на документацијата,
Комплетирање на документација за пренос,
Пренос до сопственикот,
- Проценка на недвижен имот,
- Инвеститорство и градба на објекти,
-Изработка на проекти и надзор,
- Бесплатен совет во врска со процесот на промет со недвижности.
Агенцијата Дом Дизајн, располага со следниве објекти за изнајмување:
- Нов двособен стан од 52м2 во Тафталиџе,
- Стан во Центар од 35м2,
- Трособен стан од 74м2,
- Наместен стан во Аеродром,
- Стан од 41м2 во Центар,
Во делот за продажба, Дом Дизајн, нудат:
- Се продава стан со три спални на Водно,
- Двособен стан во Нерези,
- Стан од 46м2 во Кисела Вода.
Останатите понуди може да ги погледнете во продавницата на Пазар3.мк, на агенцијата Дом Дизајн, или да ги посетите во нивните канцеларии на улица Митрополит Теодосиј Гологанов, бр32/К2 Скопје.

ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 4056
Вчера 15:28

SE IZDAVA STAN KAJ RAMPA KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

27 ноем. 15:03

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

24 ноем. 14:25

Se iznajmuva stan vo Kapishtec

350 ЕУР /месечно

Se iznajmuvaat garazni mesta

50 ЕУР /месечно

23 ноем. 09:37

Modern apartment in Center

600 ЕУР /месечно

23 ноем. 09:19

Modern house in Bardovci with pool

1 500 ЕУР /месечно

23 ноем. 09:17

Cetvorosoben stan vo Kozle 175m2

225 000 ЕУР

23 ноем. 09:15

House for rent on Vodno

2 500 ЕУР /месечно

22 ноем. 14:49

House for rent in Bardovci 413sqm

4 000 ЕУР /месечно

21 ноем. 15:36

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR

450 ЕУР /месечно

20 ноем. 15:02

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OPREMEN VO CENTAR

400 ЕУР /месечно

20 ноем. 14:44

Se prodava stan vo Vlae

67 000 ЕУР

Kuka vo Petrovec so golem dvor

170 000 ЕУР

18 ноем. 00:33

Se izdava stan vo Diamond Centar so 2 sobi

900 ЕУР /месечно

17 ноем. 14:38

Stan vo strog Centar so tri spalni

400 000 ЕУР

Stan so tri spalni vo Hrom

61 000 ЕУР

17 ноем. 14:37

Se prodava nov stan vo Cair so 2 spalni

55 000 ЕУР

17 ноем. 14:33

Se izdava stan so 2 spalni Centar Daimond

750 ЕУР /месечно

17 ноем. 14:27

Nova kuka vo Sopiste so dvor i bazen

220 000 ЕУР

17 ноем. 14:16

Se izdava prazen stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

17 ноем. 14:05

Se prodava stan so 3 spalni vo Kozle

170 000 ЕУР

16 ноем. 10:01

Kuka vo Radisani kaj crkvata

66 000 ЕУР

16 ноем. 09:51

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIGE

750 ЕУР /месечно

15 ноем. 10:55

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

14 ноем. 11:18

Se iznajmuva polunamesten stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

We rent a fully furnished house in Crnice

3 500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации