Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ДОМ ДИЗАЈН

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО БАРАТЕ ВАШИОТ ДОМ, ПОЧНЕТЕ ДА ГО ЖИВЕЕТЕ ВАШИОТ СОН

Агенцијата за недвижности Дом Дизајн постои од далечната 1993 година. Таа ги прави среќни клиентите и соработува со нив цели 27 години. Почетоците на агенцијата и нејзината успешна приказна доаѓа од млади ентузијасти, воедно со една и единствена цел, да основаат компанија која со текот на времето ќе прерасне во компанија лидер во просториите на нашата држава, во процесот на промет со недвижнини.
Агенцијата за недвижности Дом Дизајн со својата посветеност и изградена репутација од своето постоење па се до денес бележи континуиран подем и се наметнува како водечка компанија во овој регион.
Имаат дефинирана мисија, и визија, преку постојано тежнеење кон креирање на професионалност, и секој ден се стремат за поголем успех се повеќе и повеќе.
Визијата на оваа компанија е да понудат комплетна услуга на клиентот кој ќе се обрати до нив, услуга во однос на стручност, професионалност, посветеност кон деталите, и максимална заштита за сигурност на своите клиенти. Агенцијата Дом Дизајн, нуди високо - квалитетно и ефикасно дејствување и одговори, во врска со потребите и прашањата на клиентите.
Агенцијата Дом Дизајн, ги нуди овие услуги:
- Посредување при закуп,
- Менаџирање, управување при закуп, (редовни месечни закупнини и режиски трошоци, одржување и поправка на штети, извештаи)
- Посредуваат при продажба,
Проверка на исправноста на документацијата,
Комплетирање на документација за пренос,
Пренос до сопственикот,
- Проценка на недвижен имот,
- Инвеститорство и градба на објекти,
-Изработка на проекти и надзор,
- Бесплатен совет во врска со процесот на промет со недвижности.
Агенцијата Дом Дизајн, располага со следниве објекти за изнајмување:
- Нов двособен стан од 52м2 во Тафталиџе,
- Стан во Центар од 35м2,
- Трособен стан од 74м2,
- Наместен стан во Аеродром,
- Стан од 41м2 во Центар,
Во делот за продажба, Дом Дизајн, нудат:
- Се продава стан со три спални на Водно,
- Двособен стан во Нерези,
- Стан од 46м2 во Кисела Вода.
Останатите понуди може да ги погледнете во продавницата на Пазар3.мк, на агенцијата Дом Дизајн, или да ги посетите во нивните канцеларии на улица Митрополит Теодосиј Гологанов, бр32/К2 Скопје.

ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 3319
Вчера 22:06

Se izdava stan komplet namesten vo Kozle karsi Vero

220 ЕУР /месечно

01 окт. 15:11

Se Izdava namesten stan vo Kapistec so 2 spalni

250 ЕУР /месечно

28 септ. 17:06

Se prodava stan vo Cair so 2 spalni

65 500 ЕУР

28 септ. 16:42

Se izdava stan so 2 spalnii kaj Ramstor Centar

300 ЕУР /месечно

28 септ. 13:34

Stan dupleks so 4 spalni Debar maalo

240 000 ЕУР

27 септ. 16:39

Kuka dole vo Radisani kaj crkvata

72 000 ЕУР

Stan so dve spalni sobi vo Crnice

108 750 ЕУР

27 септ. 16:39

Se izdava stan vo Centar so 1 spalna kaj UJP

250 ЕУР /месечно

23 септ. 16:06

Se iznajmuva moderno namesten stan vo Gradski zid

350 ЕУР /месечно

22 септ. 13:54

Se izdava namesten stan so edna spalna vo Karpos 1

200 ЕУР /месечно

22 септ. 11:15

Stan so edna spalna vo Centar kaj UJP

66 000 ЕУР

19 септ. 12:47

Se izdava stan vo Karpos 2 so dve spalni namesten

200 ЕУР /месечно

Se izdava prazen stan so 1 soba vo Kisela Voda

180 ЕУР /месечно

19 септ. 10:03

Se izdava stan vo Centar

220 ЕУР /месечно

Se izdava komoten stan so 3 spalni vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

13 септ. 11:20

Stаn so edna spalna vo Karpos 1

71 500 ЕУР

13 септ. 11:17

Se prodava stan so 1 spalna vo K1

62 500 ЕУР

13 септ. 09:10

Se prodava stan vo kompleks Zlokukjani

183 600 ЕУР

13 септ. 09:05

Se iznajmuva delovno stanben prostor Debar Maalo

1 500 ЕУР /месечно

12 септ. 14:44

Cetvorosoben luksuzen stan vo Vlae

1 000 ЕУР /месечно

01 септ. 13:01

Dvosoben stan od 49m2 vo Ohrid

78 400 ЕУР

25 авг. 15:36

Se izdava stan vo K1 so 1 spalna pozadi Simpo

210 ЕУР /месечно

Stan na Rampa vo Kisela Voda

49 000 ЕУР

16 авг. 15:45

Se izdava stan so 1 spalna vo Centar

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации