Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Нов преглед - кликнете тука за да започнете!

Преглед

Дали ги барате истите предмети секогаш кога сте на Пазар3? Во тој случај Ви препорачуваме да креирате Преглед!
Можете да креирате преглед од резултатите од пребарувањето.
  • Нема потреба да го повторувате пребарувањето. Секогаш кога ќе има нов оглас поврзан со Вашето пребарување ќе ја видите ознаката "Нов оглас".
  • Може да имате најмногу до седум различни прегледи истовремено.
  • Може да го подобрите пребарувањето. Само кликнете на линкот за изменување.

Зачувај

Можете да ги зачувате огласите кои сакате да ги погледнете повторно. Кликнете на ,,Зачувај оглас`` во самиот оглас за да го имате во делот ,,Мои пребарувања``.

Ефикасни прегледи

Употребувајќи ИЛИ, можете да направите повеќе пребарувања истовремено. На пример, може да напишете вака: Gucci ИЛИ Prada ИЛИ Boss

Повеќе опции за пребарување >>

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации