Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Бул.Партизански Одреди бр.37

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 821
Вчера 14:00

Se izdava trosoben stan 97m2 vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

14 окт. 14:05

Se izdava trosoben stan 75m2 na Vodno

700 ЕУР /месечно

13 окт. 15:53

Se izdava trosoben stan od 72m2 vo Centar

450 ЕУР /месечно

12 окт. 14:14

Se izdava trosoben stan od 105m2 vo Centar

750 ЕУР /месечно

12 окт. 14:02

Se izdava dvosoben stan od 47m2 vo Kapistec

320 ЕУР /месечно

12 окт. 14:02

Se izdava trosoben stan od 80m2 na Vodno

600 ЕУР /месечно

08 окт. 13:16

Se izdava dvosoben stan 58m2 vo Kapistec

400 ЕУР /месечно

07 окт. 13:22

Se izdava trosoben stan 65m2 vo Centar

430 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan 105m2 vo Aerodrom

750 ЕУР /месечно

05 окт. 14:24

Se izdava trosoben stan 105m2 vo Karpos

950 ЕУР /месечно

Se izdava kuka 240m2 vo Przino

1 200 ЕУР /месечно

Se izdava kuka 300m2 vo Bardovci

1 250 ЕУР /месечно

01 окт. 13:27

Se izdava cetvorosoben stan od 95m2 vo Centar

700 ЕУР /месечно

30 септ. 15:44

Se izdava kuka na Vodno 160m2

730 ЕУР /месечно

30 септ. 15:36

Se izdava kuka 150m2 vo Kozle

600 ЕУР /месечно

Se izdava kat od kuka 100m2 vo Crnice

780 ЕУР /месечно

29 септ. 15:04

Se izdava dvosoben stan od 50m2 na Vodno

450 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan 87m2 vo Aerodrom

450 ЕУР /месечно

23 септ. 13:39

Se izdava 2soben stan 55m2 vo centar

490 ЕУР /месечно

23 септ. 13:35

Se izdava dvosoben stan 51m2 vo Taftalidze

450 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan 68m2 vo Aerodrom Chevahir Sky City

380 ЕУР /месечно

Short stay 33 floor luxury amazing view Chevahir Sky City

60 ЕУР /месечно

06 авг. 13:21

Se izdava cetirisoben stan dupleks 101m2 vo Debar Maalo

700 ЕУР /месечно

06 авг. 13:17

Se izdava trosoben stan 70m2 vo Taftalidze

450 ЕУР /месечно

Se izdava cetirisoben stan 116m2 vo Crnice

660 ЕУР /месечно

06 авг. 12:52

Se izdava dvosoben stan 55m2 na Vodno

500 ЕУР /месечно

06 авг. 12:53

Se izdava dvosoben stan 58m2 na Vodno

350 ЕУР /месечно

06 авг. 12:40

Se izdava trosoben stan 75m2 vo Centar

600 ЕУР /месечно

06 авг. 12:32

Se izdava trosoben stan vo Debar Maalo 61m2

410 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan 70m2 vo Aerodrom

400 ЕУР /месечно

06 авг. 12:12

Se izdava cetvrorosoben stan 75m2 vo Centar

20 000 МКД /месечно

Se izdava kat od kuka 90m2 vo Centar

600 ЕУР /месечно

06 авг. 11:30

Se izdava cetvorosoben stan 105m2 vo Madzir Maalo

600 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan 65m2 vo Aerodrom

600 ЕУР /месечно

06 авг. 10:19

Se izdava cetvorosoben stan od 115m2 vo Taftalidze 1

450 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan 53m2 Aerodrom Chevahir Sky City

400 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan od 77m2 vo Aerodrom

420 ЕУР /месечно

Se izdava cetvorosoben stan vo Aerodrom 100m2

650 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan od 69m2 vo Aerodrom

450 ЕУР /месечно

04 авг. 13:09

Se izdava dvosoben stan 60m2 vo Karpos 3

300 ЕУР /месечно

04 авг. 13:09

Se izdava dvosoben stan 54m2 vo Taftalidze 1

350 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan 64m2 vo Aerodrom

500 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan 64m2 vo Aerodrom

500 ЕУР /месечно

30 јул. 14:34

Se izdava cetvorosoben stan 75m2 vo Centar

20 000 МКД /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации