Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

сервис за чистење станбени и деловни простории

Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти
Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови
Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси,
Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози
Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории
Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности
Чистење базени, дворови, фасади
• Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување
• Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање.
• За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација

ул. Пандо Кљашев бр. 47

Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-13 од 13
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации