Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AVTO KOMBI

Prodazba na avtomobili i kombinja

Oliver Kitanovski 109

Велес

Огласи во продавницата

Сите 1-17 од 17
Денес 08:24

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

12 500 ЕУР

Денес 08:23

Peugeot 1007 1.4hdi

3 350 ЕУР

07 авг. 09:42

Alfa Romeo gt 1.9jtd

3 400 ЕУР

07 авг. 09:42

BMW X3 3.0 2006

7 500 ЕУР

06 авг. 07:55

Smart ForTwo 2001 dizel

2 250 ЕУР

06 авг. 07:55

VW Touran 2.0tdi 2014 dsg

8 500 ЕУР

03 авг. 07:24

Audi A3 2.0tdi

5 000 ЕУР

Mikser mesalica za beton

2 700 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации