Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GRAMADA Agencija za nedviznosti

Nie sme zadovolni edinstveno koga ste i Vie

Posreduvame pri prodazba i izdavanje na stanben i deloven prostor no so posebno vnimanie na objekti za delovna namena

bul.V.S.Bato 69 lokal 2

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 80

Nov stan 100m2 City Mall Karpos

600 ЕУР /месечно

Se izdava stan 63m2 za kancelarii prv kat Centar

240 ЕУР /месечно

Kuka od 200m2 vo naselba Kozle

269 000 ЕУР

16 ноем. 11:18

Kuka 400m2 vo Taftalidze

1 200 ЕУР /месечно

Namesten sprat od kuka 170m2 vo Crnice

500 ЕУР /месечно

Se izdava magacin od 100m2

400 ЕУР /месечно

02 септ. 11:19

Se izdava prazen stan za kancelarii od 110m2 Aerodrom

500 ЕУР /месечно

08 јун. 13:12

Namesten stan 60m2 Centar

270 ЕУР /месечно

13 апр. 10:26

Stan od 84m2 na prizemje Kapistec

1 000 ЕУР

12 авг. 11:37

Namesten stan 58m2 pocetok N Lisice Aerodrom

220 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации