Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Импулс Агенција за Недвижности

Најдобра услуга за Недвижности

Dimitrie Cupovski 10/12

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1250
12 авг. 14:18

Nov funkcionalen dvosoben stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

11 авг. 14:37

Prekrasen stan so maksimalen prostor vo Centar

200 ЕУР /месечно

10 авг. 12:53

Celosno opremen stan so odlicen raspored vo Taftalidze 1

300 ЕУР /месечно

10 авг. 09:49

Se iznajmuva luksuzen stan vo Crnice

900 ЕУР /месечно

10 авг. 09:36

DVOSOBEN STAN ZA UDOBNO DOMUVANJE

250 ЕУР /месечно

10 авг. 09:33

Se iznajmuva luksuzen dvosoben stan vo Kozle Karpos

500 ЕУР /месечно

09 авг. 14:49

Prekrasen stan so sopstven parking vo Debar Maalo

450 ЕУР /месечно

09 авг. 13:18

Trosoben stan vo Taftalidze 1

1 350 ЕУР

09 авг. 10:59

Stan vo Centar kaj Katolicka crkva

117 000 ЕУР

Stan vo Dzevahir koj nudi zaviden ambient

850 ЕУР /месечно

08 авг. 15:31

Trosoben stan so nov mebel vo Kapistec

400 ЕУР /месечно

04 авг. 13:50

Luksuzen stan celosno opremen na Vodno

1 000 ЕУР /месечно

04 авг. 10:57

Namesten deloven prostor kompletno renoviran vo Centar

850 ЕУР /месечно

03 авг. 14:53

Za izdavanje vednas vseliv stan vo Bunjankovec

300 ЕУР /месечно

25 јул. 14:51

Se nudi prakticen stan vo Centar

143 000 ЕУР

25 јул. 14:50

Trosoben stan vo Kozle Ziping

115 000 ЕУР

25 јул. 14:49

Semejna kuka vo Vlae

210 000 ЕУР

25 јул. 14:41

Cetrisoben stan na Vodno

200 000 ЕУР

25 јул. 14:39

Trosoben stan vo Karpos 4

1 200 ЕУР

25 јул. 14:27

Dvosoben stan na Vodno Ramstor

113 000 ЕУР

22 јул. 16:14

trisoben stan so odlicen raspored i besprekoren pogled

350 ЕУР /месечно

22 јул. 15:43

Funkcionalen stan vo Taftalidze 1

250 ЕУР /месечно

20 јул. 11:48

Prazen stan povolen za kancelaristko rabotenje na Rekord

380 ЕУР /месечно

19 јул. 12:59

Trosoben stan so odlicen raspored vo Kozle

500 ЕУР /месечно

14 јул. 13:10

Nov nevseluvan trosoben stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

14 јул. 13:07

Se izdava nov prazen trosoben stan vo Centar UJP

300 ЕУР /месечно

13 јул. 18:44

Trosoben stan vo Centar Kapistec

130 000 ЕУР

12 јул. 10:43

Prekrasen cetirisoben stan na najdobrata lokacija Vodno

650 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации