Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RealEstatesMacedonia.com

Potragata po Vashiot dom zapochnuva ovde.

RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.

Apostol Guslarot 6 lok.1

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 362

MODERNO UREDEN STAN VO CENTAR SO EDNA SPALNA

200 ЕУР /месечно

20 фев. 23:26

STAN SPROTI KLINICKI NA VODNJANSKA 69m2 2 SPALNI

450 ЕУР /месечно

19 ноем. 10:42

MODERNO UREDEN STAN VO CENTAR DRZAVNA BOLNICA

260 ЕУР /месечно

19 ноем. 10:42

LUKS DELOVEN PROSTOR 125m2 VO STROG CENTAR

10 ЕУР /месечно

NOV MODERNO OPREMEN STAN SO DVE SPALNI AERODROM

400 ЕУР /месечно

18 септ. 09:56

MODEREN STAN OD 45m2 SO EDNA SPALNA VO DEBAR MAALO

250 ЕУР /месечно

19 јул. 09:56

MODEREN STAN KAJ ZOOLOSKA SO 1 SPALNA 60M2

250 ЕУР /месечно

09 јул. 10:30

MODERNO UREDEN STAN SPROTI QBE SO EDNA SPALNA

220 ЕУР /месечно

18 апр. 08:29

NOV MODEREN STAN VO TAFTALIDZE SO 1 SPALNA

200 ЕУР /месечно

16 апр. 13:05

KISELA VODA 49m2 SO EDNA SPALNA

36 000 ЕУР

14 мар. 13:58

LUX STAN MIDA KOMPLEKS 95m2 2 SPALNI

800 ЕУР /месечно

25 фев. 11:53

NOV PRAZEN STAN KAJ MIDA 50m2

250 ЕУР /месечно

25 фев. 11:53

NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN SO DVE SPALNI VO CENTAR

500 ЕУР /месечно

25 фев. 11:52

STAN 56m2 VO CENTAR SPROTI GRADSKI PARK

52 000 ЕУР

25 фев. 11:52

NOV PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 50M2

230 ЕУР /месечно

24 фев. 09:26

STAN SO 1 SPALNA VO CENTAR KULITE NA KEJ

250 ЕУР /месечно

24 фев. 09:26

NOV Luksuzen stan kaj Univerzalna

250 ЕУР /месечно

16 фев. 11:13

KOMPLET RENOVIRAN STAN 60m2 KARPOS 4

50 000 ЕУР

14 фев. 15:38

NOV OPREMEN STAN 63M2 KAJ SIMPO CRNICE

69 000 ЕУР

14 фев. 15:36

STAN 73m2 VO KARPOS 4 POVOLNO

63 000 ЕУР

02 дек. 09:53

NOV STAN VO ADORA MVR KAJ DRZAVNA SO DVE SPLANI

450 ЕУР /месечно

29 септ. 12:44

Luksuzno opremen stan 100m2 Aerodrom do Capitol

500 ЕУР /месечно

20 авг. 14:26

PRAZEN STAN VO KAPISTEC SO EDNA SPALNA

130 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации