Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate

Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија.
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија.

Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот.

Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.

ул.Васил Ѓоргов бр.24/4

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1724

Se iznajmuva prazen trosoben stan sproti Vero Jumbo

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva nov namesten stan sproti Vero Jumbo

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva namesten trosoben stan sproti Vero Jumbo

350 ЕУР /месечно

Trosoben stan vo Madzar Maalo

1 150 ЕУР

Se iznajmuva luksuzen stan vo Crnice

750 ЕУР /месечно

05 мај 11:03

Namesten stan vo Lagadin Ohrid od 68m2

1 250 ЕУР

Nov luksuzen cetirisoben stan vo Kozle

135 000 ЕУР

Se iznajmuva luksuzen stan vo Kozle

600 ЕУР /месечно

Dvosoben stan 59m2 vo Momin Potok

1 050 ЕУР

Dvosoben nov stan vo Momin Potok

1 050 ЕУР

Se iznajmuva trosoben stan vo Centar do TC Bunjakovec

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva trosoben namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

Se iznajmuva prazen stan do Kompleks Mida vo Karpos 2

600 ЕУР /месечно

Se iznajmuva prazen stan od 73m2 vo Debar Maalo kaj Silbo

500 ЕУР /месечно

Se iznajmuva namesten dupleks vo Hrom Vlae pokraj kej

400 ЕУР /месечно

Stan so garaza kaj Univerzalna Sala

1 050 ЕУР

Se iznajmuva namesten stan vo Centar pozadi Fitness House

220 ЕУР /месечно

Luksuzna kuka vo Bardovci so bazen

330 000 ЕУР

27 апр. 14:36

Dupleks vo Debar Maalo so garaza

150 000 ЕУР

Se iznajmuva namesten petosoben stan vo Aerodrom

500 ЕУР /месечно

20 апр. 13:15

Se iznajmuva dvosoben nov stan vo Avtokomanda Bonimi

250 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno namesten stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

12 мар. 09:52

Se iznajmuva prekrasen namesten stan kaj City Mall

400 ЕУР /месечно

Se iznajmuva namesten stan vo kompleks Cevahir Sky City

370 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации