Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugoimpex

Do it yourself

DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.

Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово

Бутел, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-46 од 46

Bansek Holzstar HBS 231-1

14 570 МКД

Bansek Holzstar HBS 231-1

14 570 МКД

Aspirator Holzstar SAA 902

11 200 МКД

Bansek Holzstar HBS 261-2

23 250 МКД

Freza Holzstar TF 170

56 730 МКД

Brusilica Holzstar OBSS 100

12 260 МКД

Abrihter Diht Holzstar ADH 200

24 460 МКД

Banasek Holzstar HBS 321-2

34 000 МКД

Strug- Drebong Holzstar DB 450

18 830 МКД

Bansek Holzstar HBS 251

20 630 МКД

Aspirator Holzstar SAA 2003

23 260 МКД

Brusilica Holzstar BTS 150

12 260 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации